Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek korai az összekölt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek korai az összeköltözés?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, télen töltöm a 19-et. A párommal 2 és fel éve vagyunk együtt ! Vannak veszekedések ,hisztik (részemről) de amúgy nagyon jó kapcsolt ,sok mindenen mentünk keresztül,sok mindent megeltunk. Nagyon szeretjük egymást első perctől fogva és a szerelem meg most sem múlt el. Első hónapok óta együtt terveztük a jövőnket mert már egyikünk se akar massal lenni. És most szeptemberben össze fogunk költözni. És hat az igazat megvallva nagyon felek a családom reakciójától ,pedig mióta együtt vagyunk ezt várom és alig várom tényleg végre megtörténjen de felek mit fognak mondani hogy már 18 évesen el költözöm. A párom 21 éves

#kapcsolat #összeköltőzés
2018. júl. 17. 21:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
36%
Nem is tudom..Szerintem én sem örülnék neki, ha a lányom 18 évesen összeköltözne a barátjával. Inkább tanuljon, legyen koleszos vagy lakjon albérletben másokkal. Úgy gondolom ez kell ahhoz, hogy érett felnőtt gondolkodású ember legyen belőle, meg élmény is. Ha ezt nem fogja megtapasztalni, kimarad az életéből, biztos meg fogja bánni.
2018. júl. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Nagyon korai.
2018. júl. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Miért?

Nekünk nem az az “élet” hogy bulizunk és így tovább . Hanem az hogy együtt lehetünk. Nem tervezek egyetemre menni tehát ..

2018. júl. 17. 21:56
 4/23 anonim ***** válasza:

Miután felnőttek vagytok mindketten, felesleges azon aggódni, hogy ki mit fog szólni, ez a ti döntésetek.


Azért valamit hozzáfűznék ehhez: " már egyikünk se akar massal lenni"


Bár ritkán van rá példa, hidd el, nagyon nagy a valószínűsége, hogy nem ez lesz életetek egyetlen kapcsolata. Én is ilyen fiatalon költöztem össze az első nagy szerelmemmel, együtt is éltünk nyolc évig, de mindketten nagyon éretlenek voltunk, mikor összeköltöztünk, tulajdonképpen egymás mellett nőttünk fel. De hiába a sok együtt töltött év, valahogy teljesen elhidegültünk. Hidd el, 18 évesen még egészen másként látod az életet, mint 28 évesen.


Ettől függetlenül minden jót kívánok nektek!

2018. júl. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
43%
Enis 18 voltam amikor osszekoltoztem az exemmel. Eletem legjobb dontese egyike volt. Mit veszithetsz? A szulok akik feltik a lanyuk egyszeruen gyokerek. Egy csavoval egyutt lakni kizarja azt hogy egy futball csapat egyszerre elvezzen bele... vagy nem. De szeritnem igen.
2018. júl. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

"Nem tervezek egyetemre menni tehát .." - és mit tervezel? Érettségid van vagy valami normális szakmád? Mert ha nem tanulsz, akkor valami normális munka kellene, hogy az albérletet, a rezsit, az ételt és az egyéb kiadásokat fedezni tudjátok. Tisztában vagy vele, hogy kb. mekkora összegre van szükségetek ahhoz, hogy megéljetek?


Nem kötekedni akarok, csak picit szembesíteni azzal, hogy 18 évesen saját lábra állni nem egyszerű történet. Nem lehetetlen, de nem egyszerű. Plusz ahogy látom, mindenkinek első kapcsolat, az meg általában borzasztó bizonytalan.


Végső konklúzió: igen, korai az összeköltözés.

2018. júl. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

1 éve hogy tegyük le a pénzt mind ketten hogy ez megvalosuljon! Jelenleg annyi pénzünk van amibe kitudjuk fizetni az előleget és az első fizetésig kihuzzok!! A másik dolog azt hiszed egyetem nélkül nem lehet meglenni?:))

Dolgoznánk mindketten. És van az a szó hogy közöskassza! Mi rég azon vagyunk .

Nem értem miért olyan fura ha 2 ember szereti egymást úgy igazán ? És nem jár félre,mint a mostani emberek !!! Szerencsére sok olyan ismerősöm van akik tizenevesen ismerkedtek meg és ma mára házasok . Nem értem miert kell valaki rosszindulatú legyen ? Ha nehéz is lesz az a mi problémánk ! Mi küzdünk meg vele és nem más

2018. júl. 17. 22:06
 8/23 anonim ***** válasza:
Akkor meg minek kérdezed, ha már úgyis eldöntötted?
2018. júl. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Kérdés nem az volt hogy össze vagyok zavarodva . Mert biztos vagyok benne hogy össze akarok koltozni vele mert szeretem és o engem ! Együtt tervezzük ,és ha meg se így alakul akkor ez van . De most azért ne költözzek össze vele mert vannak akik azt mondjak nem ez az élet hanem a buli és így tovább ? Én tudom mi nekem az élet és a boldogság ! És nem a buli,pia stb hanem hogy egy ilyen ember van mellettem !!! A kérdés arra irányult hogy a szüleim reakciója !!!!! Csak mindenki olyanokat irt hogy épp nem jósoltatok meg a szakítás időpontjat
2018. júl. 17. 22:12
 10/23 anonim ***** válasza:

Mit számít, hogy mit fognak mondani?


A ti életetek, nem?

2018. júl. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!