Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mi a vélemenyetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a vélemenyetek erről a helyzetről?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő. Van egy 5 éves gyerekünk is. Kezdődött azzal, hogy a kisfiunk a mamájával volt 2 egymást követő nap. Dolgozok én is és a párom is. A gyerkőcöt elvittem a mamája egyik nap kirandulni. Másnap a gyerek megint menni szeretett volna valamerre, és anyósom elvitte csavarogni. A párom miutan elhoztuk a gyereket a mamától, azt mondta nekem, hogy a gyerek mindig kuncsorogni akar (aki még csak 5 éves lesz), vajon kitől "örökölte"? Visszaszóltam a paromnak, hogy mi az hogy kuncsorogni??? Fogalmazzon már szebbenm egy kisgyerekről van szó, aki az ő gyereke is! Meg aztm hogy a gyerek szeretne jatszoterezni, buszozni, nem a 4 fal között lennkm azt nem örökli a gyerekm igenye van neki is rá. Mi sose megyünk sehová hármasbanm ha én el is viszem a gyereket valahová, az a dédimama, aki 30 km-re lakik tőlünk stb. Erre a kijelentésemre azt reagálta a páromm hogy rendben van, de ezek utan nem fog nekem beszámolnim hogy mikor mennyi pénz van nála ( pedig közös kasszán vagyunk)


Ma reggel pedig az volt, hogy a kisfiunknak kezdődik megint az óvoda, tavaly még ingyen étkezett, mert nekem 4 órás munkahelyem volt. Most már masik helyen dolgozok, és jóval több a fizetésem. Már meghaladja az egy főre eső X összeget a fizetésunk. Mondtam a paromnak kb. 10 ezer Ft körül lesz az óvodai kaja havonta. Erre meg azt mondta a páromm hogy majd annyival kevesebb lesz a " zsebpénzem"


Ugy erzemm hogy a párom rajtam akar sporolnim ő havonta 30 ezret elkölt cigirem dobozos kólara, meg veszi a sört a haverjanak kartonszámram mert segitett neki. Csak ki tudja hány honapon keresztül szándékozza ezt tenni?

És minél több minden kell majd a gyereknek, akkor én lassan majd egy bugyit sem vehetek meg magamnak?


2018. aug. 26. 09:11
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Szóval kedves hozzászólók, jöhetnek a vélemények,a páromnak arra a kijelentésére nem reagáltam semmit sem hogy majd kevesebb lesz a zsebpenzem. Mindezt az anyja előtt mondta nekem! Biztos ő is röhög magában, hogy minden penzt a fia kezelm az en fizetésemmel együtt...
2018. aug. 26. 09:15
 2/13 anonim ***** válasza:

A te fizetésed nem a te bankszámládra érkezik? Akkor miért kezeli a párod?

Amúgy ..... katasztrofális véleményem lett a párodról. Semmit nem jelent neki a gyerek. Az meg, hogy egy (nem anyagi jellegű) vitát azzal zár le, hogy akkor ezután titkolni fogja a pénzét előtted, hát ennek zsarolás íze van. Ha anyósod normális, ő is rászólhatott volna a fiára, hogy micsoda beszéd ez, hogy kevesebb lesz a zsebpénzed.

2018. aug. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Te most komolyan, annyit nem ér hogy hozzászóljanak az emberek. A százezredik ilyen kérdés mikor az egyik fél szarba se nézi a párját, de az még mindig vele van.

Sőtt lefogadom te is azt mondod: " de azért jól elvagyunk"....

Egészségetekre!

2018. aug. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mennyi a fizetése neki meg neked,hogy ilyen nagy Janinak érzi magát ?
2018. aug. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Külön kassza. Az oldalon is vannak kérdések, keresgess, hogy nektek melyik felel meg. A gyerek dolgait felesbe fizetitek. Egyébként kb nulla tisztelet van feléd.
2018. aug. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Kb 30 ezereel kap többet, mint én. Én 6 órában nettó 110-et, ő 8 órában 140 ezret
2018. aug. 26. 09:35
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Cigányéknál egy újabb nap. Csak a szokásos kérdés.
2018. aug. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Neked kéne hordani a nadrágot, mert ez a p*csfej alkalmatlan rá.
2018. aug. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Kedves 7-es, nem vagyunk cigányok!

De gondolom szerint te ezt abból gondolodm hogy helyesírási hibákkal írtam a szöveget. Ez van... telefonról pötyögök, ráadásul a "billentyűzet" akadozik, nem olyan egyszerű így hosszabb szöveget megírni

2018. aug. 26. 09:48
 10/13 A kérdező kommentje:
* de gondolatom szerint te ezt abból gondolod
2018. aug. 26. 09:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!