Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nem dolgozó panaszkodó nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem dolgozó panaszkodó nővel mit tennétek?

Figyelt kérdés
Az élethelyzet: 28N/28F. Amíg a hölgy tanult, volt rendszer az életében. Aztán véget ért az iskola, otthon van, hajnalig fent van, akadályozza a munkám, és nem is tervez dolgozni. Itthoni munkákat hozok neki, adminisztratív jellegűt vagy fordítást, az nem tetszik neki, ő nem kattintgató ember. E mellett simán reklamál, hogy kevés a pénz (500K), hiányzik ez meg az, vegyek ezt meg azt, és hogy unalmas az élete, törődjek vele többet. Mi a véleményetek az ilyen hölgyről és a helyzetről? 28F
2018. szept. 6. 20:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
El kell küldeni dolgozni, megbolondul otthon.
2018. szept. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem akarna munkàt keresni ultimátumot adnék neki.
2018. szept. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

Legalább valami hobbija lenne.

De amúgy nem tartanám el. Még ha valami hasznosat csinálna otthon, ahelyett hogy nyafog, akkor még hagyján. De így, hogy panaszkodik is és akadályoz is és ennyire nem is akar, így kidobnám az utcára, találja fel magát egyedül. Valamikor fel kell nőni, az nem pálya, hogy mindent a popója alá tolsz.


Nő vagyok, btw, az egyetem alatt már dolgoztam, utána meg aztán pláne, el nem tudom képzelni hogy célok és hobbi nélkül ugyan miért jobb neki otthon mint elmenni dolgozni. Mert még ha író lenne vagy valami művészféle, aki az otthon magányában produktívan tölti az idejét, és akár idővel hozzá tudna adni a világhoz _valamit_, de gondolom nem erről van szó.

2018. szept. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Semmit, nekem aztán egész nyugodtan panaszkodhatna, egyik fülemen be, a másikon ki, én ugyan egy fűszálat nem tennék keresztbe ha mindenféle szarságot akarna vetetni magának az én pénzemből, úgy hogy közben nem tsz semmit. Nyilván kaját meg alap dolgokat vennék, ha éppen olyan helyzetben van, hogy nincs munkája, de ha nem is akarna semmit, akkor én nem tartanám el.
2018. szept. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
36%
Dobd ki a sarokra strichelni.
2018. szept. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Elhajtanám dolgozni.

Ha nem tetszik neki, kitenném a szűrét.

2018. szept. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
picánrúgnám
2018. szept. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem átküldheted a melókat!
2018. szept. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A hölgyről felesleges most írnom. De te barátom egy hatalmas nagy balek vagy!
2018. szept. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Vicces, amikor egy ilyen lusta élősködőt hölgynek neveznek.. :) Amúgy nem tudom, miért nem egyértelmű a kérdés, menjen szépen dolgozni vagy menjen isten hírével. Jó nagy marha vagy, amiért még nem raktad ki..
2018. szept. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!