Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányokt ti hogyan képzelnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányokt ti hogyan képzelnétek el egy luxuskörülmények közti parkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Igények,napi programok,öltözködés.Mindenhez adott lenne az anyagi háttér.

2018. szept. 6. 22:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Párkapcsolat nélkül.
2018. szept. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jobban bejönne, ha nem kéne baszni a pénzért, hanem egyedül élhetnék a vagyonommal.
2018. szept. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül. Emberek nélkül. Pár, férj, szerető, férfi nélkül.

E-gye-dül.

2018. szept. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nem nagyon lenne más mint most.

Eleinte biztos megvennék minden hülyeséget, aztán hamar rájönnék h nem fér sehova.

Persze a házat felújíttatnánk, meg többet utaznánk mint most, de pl rubában nem vennék mást, talán csak cipőt.

2018. szept. 7. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem elveznem,ezert el sem tudom kepzelni.
2018. szept. 7. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Vennénk egy nagy házat a kedvenc Budapesti kerületeinkben. Szép panorámával, nagy kerttel, medencével. A gyerekeink menő magánoviba meg magánsuliba járnának, ahova én király sportkocsival viszem őket, vagy az apjuk a saját álomautójával (természetesen 2-3 állásos garázsunk lenne a nagy házban). Én a hobbimból keresnék pénzt (szeretek novellákat, regényeket írni), a férjemnek már most is a hobbija a munkája (programozó), szóval valószínűleg továbbra is az kötné le a mindennapjait. Hétvégente mennénk kirándulni, vagy a kertben tartanánk jó kis partikat. Elmennénk télen is telelni külföldre (mittudomén, Izlandra vagy Norvégiába túrázni, a sarki fény alatt sátorban aludni), nyáron meg egzotikus helyeken nyaralnánk. Egy plusz nyaralás a gyerekekkel is, közelebbi családbarát helyeken (Görögország, Olaszország, ilyesmi).

Valahogy így képzelném el az életünk, ha végtelen mennyiségű pénz állna rendelkezésünkre.

2018. szept. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
58%

Férjemnek több vállalkozása van, vidéken élünk, 3 gyerekkel. Én itthonról segítek be az egyik vállalkozásba, de többségében a gyerekekkel/háztartással foglalkozom.


Nagy házunk van, mindennel felszerelt (értsd bel- és kültéri medence, szauna, 6 hálószoba stb.), több jó autónk is van (2-3 évente cserélve vannak), valamint egyéb vízi jármű.

Bejárónőnk van, aki takarít, kertész, aki az udvart és a kertet rendezi.

Hetente járok fodrászhoz, hozzá kb. havonta a kozmetika, manikűr.

Évente legalább 2x külföldre megyünk, belföldre is szoktunk szállodákba.

Hétköznap étteremben ebédelünk, ezt a férjemmel együtt szoktuk, vagy rendelek otthonra. Vacsorára általában én szoktam összedobni valamit, hétvégente szoktam főzni.

Rengeteg luxuskategóriás ruha, kiegészítő áll a gardróbba, ha valami újat szeretnénk bármiből, bármikor megvehetjük. Nem okoznak gondot az ilyen-olyan különórák a gyerekeknek sem.


Amikor megismertem a férjem, nem volt ekkora luxus, tehát nem ebbe szerettem bele. És nem elkényeztetett, mindent megkap, amire csak ránéz gyerekeket nevelünk.

2018. szept. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Sosem voltam ruhamnániás, ha volt is két szekrény tele, akkor is mindig ugyanazokat hordtam...hol volt néhány kedvenc :-)


Ma már, fullra nem érdekel az "anyagi világ"....20 éve igen, még kicsit más volt. Aztán rájöttem, hogy pillanatnyi örömöket okoz csak, ha megvehetek bármit, de utána már unalmas.

nem boldogit a jobb autó sem, mert a régi is gurul..ugyanúgy elvisz.

Max. egy házat vennék jó környéken, medencés nem vagyok, utazgatni korábban utazgattam annyit, hogy már ahhoz sincs kedvem igazán.

Jó itthon, elvagyok a kis fészkemben.

2018. szept. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
15 macskával, akikkel egész nap foglalkozhatok. Program nem kell, utálok kimozdulni, maximum olvasgatnék és filmeznék a házimozimban macskázás mellett. Igényem csak jó (vegán) ételekre van, de nagyon fancy egzotikus dolgokat leszámítva most is kielégítőnek tartom a táplálkozásomat. Öltözködés pffffhh, kidobnám az összes ruhámat és sminkemet és egész nap háziköntösben lennék. A milliárdos demens férjemnek aki a halálán van, természetesen lennének házi ápolói, de heti párszor udvariasságból meglátogatnám.
2018. szept. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Luxus? Hatalmas hàz, kis kert, sajàt edzőterem, nagy trambulin:) úszómedence ( nem tudom meg lehet- e olyat csinàlni de ha van rà mód olyan kellene amit télre fedetté lehet alakítani).

Legalàbb 2 kutya. Mellé tàmogatnék több àllatmenhelyet!!!

Plusz én könyvmàniàs vagyok, imàdok olvasni ( a férjem is), szóval könyveket vennék dögivel, ezért is kell nagy hàz ( lehessen hol tàrolni). Amúgy kettőnknek plusz a kutyàinknak 150nm ( 4 szobàs elég lenne beépíthető tetőtérrel, konditeremmé alakított pincerésszel.) Nagy képernyős tv- hozzà jàtékok, laptopok, valami jobb telefon mindkettőnknek. Ès szeretnék több tàrsasjàtékot, valamint gyerekkori àlmom volt egy hatalmas, embernagysàgú barna plüssmaci:) lehet gyerekes de én mindig nagyon szerettem volna. Nagyjàból ennyi. Az öltözködés, mint olyan nem érdekel. Nyilvàn lennének ruhàim de se a divat se a màrkanév nem érdekel. Azt venném ami kényelmes, tetszi, jól àll. Ennyi.

Plusz még megvennénk mindenből az egészségesebbet. Tehàt mindig színhús , magvak.; gyümölcsök..ilyesmi. A kókuszzsír pl egészségesebb mint a napraforgó de sokkal dràgàbb is. Az pl nekünk nem fér bele, ahogy az sem, hogy egész hónapban rendes húst vegyünk. Tehàt az étrendünk is javulna.

2018. szept. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!