Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Jogos voltba veszekedés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos voltba veszekedés?

Figyelt kérdés
Egy hete költöztem össze a baràtnőmmel és a tegnap egy temetésre ment ami 16:00 kezdődött. Én minden nap 12óràzok ő pedig csak 8at. Mikor hazaértem a hàzba óriàsi rendetlenség volt, bevàsàrolva semmi, mosatlan a plafonig, főzve semmi. Nagy fàradtan mindent elvégeztem, de nem sokra kaptam egy üzenetett tőle, hogy majd csak este fél 10kor jön haza mert ő még temetés utàn beült italozgatni a baràtnőivel. És valahogy én olyan szinten dühős lettem hogy fél napja hozzà se szólok. Azon kaptam fel a vizet, hogy 12óra munka utàn nekem kell mindent megcsinàlni, és ő mint hogy sietnehazafele 16:00 tol este 21:30 ig temetésen ül. Jogosan toltam le vagy tulreagàlam?

2018. szept. 15. 08:42
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
98%
Ő mikor ért haza tegnap munkából? Lehet, hogy csak 8 órát dolgoik, de ha 4-re temetésre ment, nem biztos, hogy volt ideje elvégezni ezeket.
2018. szept. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés itt inkább, hogy rendszeresen nem csinálja meg a házimunka rá eső részét?

Nem hiába írom, hogy "rá eső" :lehet "csak" 8 órázik, a házimunka viszont közös felelősség, tehát neked is be kell szállni.

Illetve kinek mi az elvárása tisztaság területén? Tudjátok, mik az igények?

Megbeszéltétek ki mit csinál meg, milyen rendszerességgel? Ha igen, ezeket mulasztja el?


29n

2018. szept. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
5%

Nananananaa. Nem a temetés ült fél tízig, hanem elment italozgatni a barinőkkel, neked meg otthagyott mindent. Ha az érvelés alapja a temetés volt, akkor csak mondom, hogy egy óra alatt simán vége.

32/f

2018. szept. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
94%
Hogy te mekkora paraszt vagy....egyszer nem jön haza mert temetésre ment ami egy szomorú dolog neked meg van képed ezen kiakadni? Nem nem volt jogos. Teljesen mindegy hogy rokon barát vagy akárki egy temetés mindig megrázkódtatás. Lehet a barátnőjének egy valakije így jól esik neki a társaság. Érzéketlen egy ember vagy ne is haragudj.
2018. szept. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
98%

Szegény te, neked kellett elvégezni pár hazimunkát, de sz*r már neked

A 12 óra se kifogás, én is dolgoztam már 12 órába 2 hónapig és mindig mikor hazamentem még elmentem edzeni és utána takarítottam, csináltam magamnak vacsorát

Bele ne halj már hogy eltölt egy kis időt a barátnőivel...

2018. szept. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Nem a temetéssel van a gond, hanem hogy még utàna elmegy maganak szorakozni. És a hét alatt én főzök, takaritok,mosok. Ő 8"óra utàn döglik a kanapén és a telefonjàt nyomogassa.
2018. szept. 15. 08:59
 7/32 A kérdező kommentje:
De ha én maradok oda akkor màr kitőr a 3ik vilàghàború.
2018. szept. 15. 09:03
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedben a tegnapi nappal volt problémád, most meg mar az egész héttel...

De ha egész héten ezt csinálta, miért nem lehetett mar korábban megbeszélni? Eleve előre megbeszélni, ki mit csináljon a házimunka során. Egyből meg kell beszélni, nem egybe rázúditani a másikra.

Ez azért igy nem egy nagy probléma, hogy egyszer kupi volt, meg temetés után nem sietett haza. Nem ezen kellene duzzognod. Hanem ha rendszeres a lustasága, akkor azt a kerdést rendezni.

2018. szept. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Oké elszurtam én vagyok a szar alak. Hogy is merhetem kérdőre vonni az élettàrsam hogy délutàn 4 töl este fél 10ig temetnek egy embert.
2018. szept. 15. 09:10
 10/32 anonim ***** válasza:
98%

Csepegtesd már ide, hogy ki az az "egy ember".

Mert aki nem áll hozzá közel, annak nem megy el a temetésére.

Jó, hogy nem vágod a fejéhez, hogy szórakozni ment... Temetésen volt, ember!

Reméljük, hogy nem kell minden hónapban mennie.

Lehet, hogy azért is "döglik", mert épp most vesztett el valakit, és szomorú.

Te meg úgy pattogsz, mintha nem az élete társa lennél, hanem a főnöke. Csak jobb helyeken a főnök is megválogatja, hogy szól az alkalmazotthoz, ha valamivel nem elégedett, akkor is. És még fizet is érte.

Miért hiszed, hogy az élettársaddal úgy viselkedsz, ahogy jól esik? Miközben NINCS alá-fölé rendelt viszony, és tudod új pasit találni sokkal könnyebb, mint új munkát.

Tedd össze a két kezed, ha nem kezd el a hétvégén csomagolni!


12órázol? Akkor 15 nap munka, 15 nap szabad. Jobban ráérsz mosogatni, mint az, aki havi 22 napot dolgozik, és csak 8 napja szabad.

2018. szept. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!