Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit lehet várni a második...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet várni a második randitól? Meddig szabad elmenni az alábbi esetben?

Figyelt kérdés
Társkeresőn ismerkedtünk meg, mindketten komoly kapcsolatot szeretnénk. Nyitottak vagyunk a másikra, nagyon sokat chatelünk. Viszont én nem merek kezdeményezni, mert barátnőm sem volt. Én találkozást és randit (randikat, mert már le van fixálva egy keddre) kezdeményeztem, ő pedig ölelést. Összesen ez lenne a 3. alkalom, amikor találkoznánk. Nekem még nem volt barátnőm, neki kevés kapcsolata volt, de elmondásai szerint rosszak voltak azok neki. Beszélgetések alapján csaj haverjaim szerint nagyon egyértelműen bejövünk egymásnak, illetve a testbeszéde is ezt mutatta (kért tüzet és amíg adtam neki, addig simogatta a kezemet, elpirult, a nyakláncát birizgálta, nem tudtunk egymás szemébe nézni, mert valamelyikünk, főleg én általában elkaptam a tekintetemet olyankor, de láttam, hogy egy-egy alkalommal ő is megtette). Megfogjam a kezét? Adjak neki puszit az arcára vagy a szájára? Esetleg csók menjen? Tudja, hogy ilyen szerencsétlen vagyok és nem haladok gyorsan. ő 18/l, én 20/f

2017. dec. 7. 23:52
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

De cuki vagy egyelek meg :D


Fogd meg a kezét nyugodtan, szerintem ha olyan a helyzet, meg is csókolhatod. Hajrá! :)


26N

2017. dec. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Jaj de jó, hogy vannak még ilyen pasik :)

Fogd meg a kezét, a csókot meg adja a helyzet majd :)

Sok szerencsét!

2017. dec. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne parázz, csak lazán. Semmit ne erőltess azért kicsit nyomulj mert te vagy a férfi de csak finoman, érezni fogod hogy meddig mehetsz el. Simán csókolózhattok is, vagy felviszed lakásra és filmet néztek, ismerkedtek egymás testével. A varázsszó: csak lazán és semmit ne erőltess.
2017. dec. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Persze, lehet nyomulni picit. Csak határozottan, de ne tolakodóan. Elsőre nem feltétlenül kell megvizsgálnod a manduláját a nyelveddel, vagy a bugyijában turkálni, de finoman lehet szeretgetni. :)
2017. dec. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy várja a csókot. :)))
2017. dec. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztató szavakat! :) Nem szeretném elsietni ezt, mert ilyen közel még nem kerültem senkihez sem. A csók nem is nyelves lenne, hanem csak ilyen sima szájas vagy milyen. A szex meg még alapból nem lehetne, mert ő kolis, én meg rosszban vagyok az őseimmel. Esetleg akkor lehetne, ha lennének olyan szállások, amiket csak pár órára lehetne kibérelni. Először ezt is megbeszélném vele, de mindezek előtt össze is szeretnék vele jönni.
2017. dec. 8. 13:27
 7/9 anonim ***** válasza:

A te korosztályodba ritka az ilyen fiú. Odafigyelsz, nem kapkodsz, lépésről-lépésre haladsz. Meg lesz a gyümölcse :) Ameddig a szitu hozza, addig szabad elmenni. Ha jó a hangulat, finom érintések a lány vállán, kezén mehetnek. a csókot a szitu hozza, sztem lesz az is. Találkozásnál elég egy puszi az arcra.


holnap 30/f

2017. dec. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
46%
Bagós csajjal? Ehhh... felejtős.
2017. dec. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
8 as különben jogos!Egy 18 èves mèg vszinű nem keresi meg a rá valót ....már deficites
2017. dec. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!