Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nők, akik fizikai munkát 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akik fizikai munkát 3 műszakban dolgoznak! Ti hogyan látjátok el a háztartást?

Figyelt kérdés
Milyen időközönként főztök? A párotok besegít nektek a főzésben, házimunkában? Vannak olyan napok nálatok is, amikor egyszerűen annyira fáradtak vagytok, hogy még az alapvető munkát is elhanyagoljátok?
2018. szept. 21. 10:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
10%

Én csak anyám példáját tudom említeni: sehogy :D

az a nő aki fizikai munkás, ahogy én láttam a falumban, környezetemben, nem túl igénes.

Ha összedob egy gyors pörköltet, azt hiszi ezzel le van tudva a főzés 3 napra :D

2018. szept. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
1.: te mennyit főzöl?
2018. szept. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
98%
Első, lehet, hogy te sem lennél nagyobb igényű anyád helyében.
2018. szept. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%
Igen,néha hanyagolom a dolgokat,fontosabb hogy pihenjek.Takarítást apránként csinálom,főzni általában van kedvem,de nem túl bonyolult dolgokat,ha este 11-kor hazaérek,akkor is felteszek egy húslevest például,mert nem kell korán kelnem,meg berakok egy mosást.Az tény hogy mindig fáradt vagyok,egyedül élek.
2018. szept. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
99%
Ha együtt élek valakivel, az nem besegít, hanem végzi a dolgát.
2018. szept. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
98%

Hétvégente főzünk a párommal közösen. Hétközben mindketten kapunk főtt kaját munkahelyen.

Takarítás: hétköznap 1-1 portörlés, porszívózás, felmosás, ilyesmik beleférnek, az csinálja meg, akinek több ideje/kedve/energiája van. (Délelőttösben délután tudok ezzel foglalkozni, délutánosban miután hazaértem, 11 körül, éjszakásban meg amikor felébredtem, délután) A nagyobb dolgokat szintén hétvégére időzítjük, és együtt pikk-pakk megcsináljuk.

A párom nem "besegít", hanem teszi a dolgát, ő is ugyanannyira él a házban, mint én = neki ugyanannyira dolga rendezetten tartani a kérót.

Persze, hogy vannak olyan napok, mikor tojunk mindenre é inkább lazítunk csak munka után. :)

2018. szept. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
5-ös ez tényleg nem mindegy, jó pontosítás :)
2018. szept. 21. 11:01
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nehezen de valahogy kivitelezem. Nem állandó a nappali vagy éjszakai műszak ezért műszak után megfőzök 2 napra, utána takarítok de ha fáradt vagyok akkor alvás után.


Ahogy haladok végig a házon főzés közben a konyhát, zuhany után a fürdőt, alvás előtt a szobát s reggel be a mosást a gépbe ezután a párom kitereget.

Ő vásárol be általában, tanítom főzni, s minden mást is csinál ha én fáradt vagyok, szerencsére nem vár rám ilyenkor.:) Csapatban dolgozunk s nem hagyom, hogy koszos legyen a ház csak szinten kell tartani persze ez egy 8 éves mellett nem mindig egyszerű de megoldjuk.:)

2018. szept. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
38%
Sokan irjak,h kozosen:))) nem tudom nekem nincs parom ,de a baratnom,folyton azt mondja munka utan o csinal mindent,es csak merne szolni ,h segitsen a pasi kb kinevetne.A pasi nem dolhozik ,csak jon megy uzletelget:))
2018. szept. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

9-es, hát, a barátnőd akkor meg is érdemli.

Nekem anyukám dolgozott 3 műszakban régebben, és azt csináltuk, hogy én suli után elmosogattam mindennap, meg rendet raktam, hétvégén meg együtt csináltunk egy nagyobb takarítást, amiben benn volt a fürdőtakarítás, mosás, felmosás, ilyenek.

2018. szept. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!