Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Én reagáltam túl, vagy tuskó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagáltam túl, vagy tuskó volt a férjem?

Figyelt kérdés
Előre közölném, olyan ember vagyok, aki nagyobb események előtt kibeszéli magából a dolgokat. Most műtét előtt állok. Elmondom neki, miket gondolok, érzek, mit hallottam erről a beavatkozásról. Erre közli, hogy unalmas vagyok. Elhiszi, hogy fáj, de mit kell róla beszélni. Most nem az lenne a lényege egy kapcsolatnak, hogy beszélgetünk a félelmekről, gondolatokról? Ha őt szmm érdekli, akkor kivel beszéljek ezekről?
2018. ápr. 29. 13:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Nem reagálod túl. Most mindenhogyan melletted kellene állnia, beszélgetés terén is.
2018. ápr. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
32%

Ha az első 10 alkalomkor tette azt akkor tuskó.


Ha a századik alkalom után akkor már nem tekintető annak, főleg ha a racionális segítő tanácsait te mind leütötted "jajajajajajjaj" stílusban.

2018. ápr. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Második, nem volt semmilyen javaslata, amit leüthetnék.

Harmadik,11 éve vagyok a felesége.

2018. ápr. 29. 13:24
 4/16 anonim ***** válasza:
24%
És akkor neked 11 év után új, hogy egy paraszttal vagy együtt? Mesélj még.
2018. ápr. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
7%
Minden férfi ilyen, tanulj meg egyedül boldognak lenni!!!
2018. ápr. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
6%

"Elhiszi, hogy fáj, de mit kell róla beszélni."


Ha folyton arról beszélsz hogy így fáj úgy fáj, akkor elhiszem hogy hogy unalmas már neki ez a téma.

A férfiak nem lelkizős típusok. Nekem is elgurulna, ha te folyton erről beszélnél.

2018. ápr. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
33%

Figyelj, azt tudom tanácsolni, hogy akkor inkább írj naplót és ott kiöntheted a bánatodat.

Lehet, hogy a pasid éppen olyan passzban volt, hogy éppen nem nagyon vágyott a te sírálmaidra.

Tudom, hogy csak arra vágytál volna, hogy meghallgasson, de ne adjon semmilyen tanácsot. De lehet, hogy már tele van a hócipője azzal, hogy te mindig ezt csinálod minden műtét előtt és nem veszed észre a tesbeszédéből, hogy őt ezt nagyon irritálja és b..romira untatja.


"Most nem az lenne a lényege egy kapcsolatnak, hogy beszélgetünk a félelmekről, gondolatokról? "

Tévedésben vagy. Egy kapcsolatnak nem az a lényege, hogy a problémákról beszélgessünk. Mert ennek mi értelme is van? Az csak egy RÉSZE annak, hogy őszintén és nyitottan beszélünk mindenről. De nemcsak a problémákról.

Ugyanúgy a kapcsolat lényegéhez tartozik az is, hogy odafigyelünk a másikra és nem tukmáljuk rá a saját egónkat a másikra, ha nem kíváncsi rá.

2018. ápr. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
8%

"Most nem az lenne a lényege egy kapcsolatnak, hogy beszélgetünk a félelmekről, gondolatokról?"


Ha neked ez a lényege, akkor a férjed még nagyon finoman reagált.

2018. ápr. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%

Lehet, hogy én vagyok rosszul összerakva, de mikor nekem csupán a fejem fáj, a párom megkérdezi, hogy vagyok, segíthet-e valamit. Ha valaha valamilyen operációm lesz, biztosan tudom, hogy nem fog elhajtani azzal, hogy hagyjam már, unalmas vagyok.

Aki szerint ez normális, annak ilyen nagyszerű párt kívánok, mint a kérdezőé.

2018. ápr. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Én is így gondolom. Mikor ő volt influenzás,a télen többször is, nekem természetes volt, hogy teát főztem, kiszolgáltam. Én is beteg lettem, én megkaptam, hogy szimulálok.
2018. ápr. 29. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!