Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes arra várni, aki három...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes arra várni, aki három év után sem akar összeköltözni?

Figyelt kérdés

A szüleinél lakik családi házban és az az indoka, hogy "gyűjt", minek adjon ki albérletre? Viszont én albérletben lakom lakótársakkal, vidéki lévén nincs is más választásom, most viszont felmondják az albérletünket és elég kicsi az esélye, hogy találok jó áron valamit. Persze ismét felmerült az összeköltözés lehetősége, de ő nem akar továbbra sem albérletbe menni, én meg nem szeretnék a szüleihez költözni. Nagyon szeretem, nem akarom elveszíteni.

De 28 évesek vagyunk, nem tudom mire várjunk még.


2018. aug. 9. 11:55
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
nem
2018. aug. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
0%

O nem akarja felrugni az elveit, ami valahol ertheto.

Te kb ki akarod rinyalni ezt, hogy neked jobb legyen.

Keress szepen olcso albit, lehet talalni csak akarni kell.

2018. aug. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen megértelek hogy nem akarsz a szüleihez költözni. Ha 3 év múlva is csak 'gyűjteni' akar és nem összeköltözni, az bizony gyanús. Szerintem neki kényelmes apuci-anyuci mellett. A helyedben én alaposan elbeszélgetnék vele.
2018. aug. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
55%

Mi egy éve sem vagyunk együtt, a húszas éveink elején vagyunk. A barátom már tervezgeti az összeköltözést jövőre, legfőképp azért, mert szeretne minden reggel mellettem ébredni.


Persze minden kapcsolat más, de 3 éve együtt vagytok, plusz mindjárt 30-asok lesztek. Ráadásul most van lehetőség összeköltözni. Neki nagyon kényelmes otthon, nem ér neki feladni ezt a kényelmet "csak" azért, hogy veled lehessen minden nap. (megsúgom mások ennyi idősen már szülők... Nem hogy összeköltözni nem akar az egyik fél)

2018. aug. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
78%
Az az igazság, hogy mind a két oldal mellett szólnak érvek. Én is 28 éves srác vagyok, otthon élek, de saját lakásra teszek félre, immáron lassan 3 éve tudatosan. Azonban azt be kell látni, hogy a többség csak az otthon kényelmét nem akarja feladni, és az csak egy ürügy, hogy gyűjt lakásra. Neked kell tudnod, hogy a barátodnak valóban az a célja, hogy saját lakásra gyűjt, amibe később összeköltöztök, vagy csak ürügyként mondja ezt, mert esze ágában sincs elmenni otthonról. Egy biztos: ha albérletbe költöztök össze, akkor onnan átlagfizetéssel szinte lehetetlen lesz kitörni, és benne maradtok a mókuskerékben. Nálam csak ez szól amellett, hogy inkább gyűjtsek saját lakásra. Nem tudom mennyit kerestek, de ha átlagfizutok van, akkor albérlet mellett nem lehet annyit összespórolni, hogy pár éven belül saját kecót vegyetek. Akkor inkább már hitelre egy olcsóbb saját lakás.
2018. aug. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
89%
Hát mindkettő ész érv. A közös lakás vétel kötöttebb mint albiba menni, mert ott ha mégse ok vlmi felmondjatok a szerződést kicsi összeget buktok és mindenki megy a maga útjára.. Hazvetelnel a hitel köt mégha szét mentek is
2018. aug. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
94%

És tényleg gyűjt? Van spórolt pénze, megtakarítása vagy fundamentája vagy valami? Vagy csak egy jó ürügy arra, hogy élvezze a mamahotel kenyelmét?

Mert ha évek óta gyűjt, meg ha be is száll otthon a költsegekbe, azért már jókora összegnek össze kellett volna gyűlnie.

Beszélj vele erről, hogy mik konkrétan az elképzelései, mennyi van, mi az elérendő cél stb.

Ha tényleg komolyan gondolja a spórolást, és tervez veled, akkor ezekre fog tudni érdemben válaszolni.

Ha kitér, hebeg habog, semmi konkrétum csak úgy gyűjt, akkor valójában nincsenek os komoly tervei, legalábbis nem veled és nem most.

2018. aug. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
29%
Velem összeköltözhetnél
2018. aug. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
58%
Mekkora a távolság, egy városban laktok?
2018. aug. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
95%
Mivel neked nincs semmid és ő neki meg kinyalják a seggét otthon ezért, miért áldozna be veled egy albérletre kiadásnk. Ne vedd komolyan ezt az embert soha nem fog veled összeköltözni, amíg otthonkinyalják a seggét!
2018. aug. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!