Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért történik ez velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Klauccka kérdése:

Miért történik ez velem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olyan problémám lenne hogy a párom nem régen vált el és több mint fél éve együtt vagyunk nem. Volt könnyű de mostmar nagyon rossz minden... Én nagyon féltékeny vagyok eleve de én a. Tudomására is adtam ezt hogy nekem. Nem. Tetszik egyáltalán hogy beszél vele meg ilyesmi nagyon sokat veszekszunk miatta... De ez még mindig nem. Minden törli az üzeneteket a hivaslistat is mikor beszél vele... Mit tegyek valaki mondjon valamit mert megbolonulok

2018. nov. 13. 20:55
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Hagyd ott, mit foglalkozol ilyen emberrel?
2018. nov. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szeretem őt nagyon.. Teljesen depressziós vagyok most ez miatt is
2018. nov. 13. 21:05
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kezeltesd a féltékenységed mert minden éppelméjű pasi elmenekül mellőled.
2018. nov. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit bővebben?

Válás előtt vagy után jöttetek össze? Van közös gyerekük? Együtt is éltek?


Ez alapján csak azt tudom írni, hogy amíg ilyen betegesen féltékeny vagy, addig normális kapcsolatod nem lesz.

2018. nov. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
23 évig voltak együtt 3 gyerekuk van és mi válás közben jöttünk már össze
2018. nov. 13. 21:09
 6/10 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


Megérdemled.

Eddig veled csalta a feleségét. Most téged csal. Vagy vele, vagy mással... Mit számít?

Megnyugtatlak: ilyen ember mellett sose leszel ok nélkül féltékeny.

2018. nov. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

23 év nem fog nyom nélkül elmúlni. Legyen most akármilyen is a kapcsolatuk, valaha szerették egymást, nyilván emlékszik.

3 közös gyermekük is van, már csak emiatt is beszélniük kell

2018. nov. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de te hány éves vagy? 18?

Egy válás, főleg, ahol közös gyerek van, az nem olyan, mint egy szakítás a gimiben, hogy akkor többé nem beszélnek. Akkor se, ha a gyerekeik már felnőttek.

Tini kiscsajok szoktak így hisztizni, hogy megtiltják a pasijuknak, hogy az exükkel beszéljenek, vagy csak ránézzenek.

Ha vagy annyira felnőtt, hogy egy középkorú elvált férfi kell, akkor viselkedj is úgy. Nyugodtan megbolondulhatsz, mert ha a pasid beszélni akar az exével, akkor fog is. Te azt döntheted el, hogy ebbe belenyugszol és nem hisztizel, vagy elhagyod. Egyébként ki fog ő dobni magától is, ha így viselkedsz.

2018. nov. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom eldönteni h most én vagyok baromira fáradt vagy ennyire nem tud írni a kérdező..
2018. nov. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Jól írták. Kezdj valamit a féltékenységeddel mert megölöd a kapcsolatot. 23 év után 3 gyerekkel a hátuk mögött nem várhatod el hogy ne kommunikaljanak. Teljesen természetes hogy beszélnek a párod az indokolatlan hisztik és féltékenységi jelenetek csökkentése érdekében törli az üzeneteket hívás naplót. Te szeretnél önmagad párja lenni? Csak mert én a leírtak töredékéért is megszakítanám a kapcsolatot. Hihetetlen hogy a párod nap mint nap kiteszi magát önként ennek az őrületnek és irigylem a türelmét.

Épp az előbb írtam egy másik kérdésre választ ami neked is jól jöhet.

Összegezve: nem lehet úgy elkezdeni egy kapcsolatot hogy tuti megcsal átver megaláz majd a párom aztán lelép. Mert a féltékenység ebből a gondolatkörből táplálkozik. Te nem tartod magad elég értékesnek ahhoz hogy valaki csak azért mert szeret azért aki vagy veled maradjon így 110%ig mindent uralni akarsz. Ha elhagy vagy megcsal az az ő döntése lesz és akkor is megteszi ha minden kapcsolatát az élete minden percét árgús szemekkel figyeled. Viszont egyrészt gyorsítod a folyamatot (amennyiben hajlamosabb a megcsalásra) hisz megmérgezed a kapcsolatot vagy ha egyenes ember előbb utóbb szakítani fog mert elviselhetetlen amit csinálsz. Minden embernek joga és igénye van a magánszférára (egyénenként változó mekkorára) nem teheted meg hogy bezárod és csak azt és akkor teheti amire és amikor engedélyt adsz. Még egy kutyát se lehet így határok köze szorítani nem hogy egy felnőtt önálló embert.

Azt gondold végig mit akarsz. Akarsz egy boldog jól működő kapcsolatot vagy így akarsz élni félve depressziosan állandóan azon kattogva mikor jön a csapda? Ha az előbbi azért tenni kell ha az utóbbi azért tenni ugyan nem kell viszont viselned kell a következményeket.

Ha a párod elhagy vagy megcsal az nem a te szégyened és nem olyasmi amire fel lehet készülni vagy ki lehet valamilyen módon küszöbölni. Amit tehetsz saját magad és a párod érdekében hogy elhiszed hogy nem teszi meg. Így nyersz pár boldog percet (napot hónapot évet) és a végén elmondhatod hogy mindent megtettél hogy működjön. Így is elmondhatod ugyanezt hisz a magad módján mindent megteszel csak épp boldog nem leszel soha hisz mindig ott egy de/ha.

2018. nov. 14. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!