Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Összeköltöznétek a szerelmetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltöznétek a szerelmetekkel úgy, hogy még nem volt sex? Kifejtős válaszokat kérnék, köszönöm.

Figyelt kérdés

2018. nov. 27. 18:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
60%

Nem költöztem össze, szűzek voltunk az esküvőn.

Azóta is minden rendben.


42/F

2018. nov. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
32%

Mi is vartunk eskuvoig vele

Szuper volt az a ket ev varakozas

Igazi kulonleges izgalom volt kivarni.

Szex csak gyakorlas kerdese bele lehet jonni osszecsiszolodni.

Szomoru azt elvarni azonnal menjen es szuper legyen

2018. nov. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Nem. Ez olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy összeházasodnék-e olyannal akivel még nem feküdtem le. Nyilván nem, mert ha nem passzolunk, akkor felesleges összecuccolni is, házasodni meg még inkább.

Mi 1 éve voltunk együtt mikor összeköltöztünk, együtt terveztük az életünket, jegyesek voltunk már, 2 hónapra rá elkezdtük szervezni az esküvőnket is, amit 4 hónappal később meg is tartottunk. Nem költöztem volna össze soha olyannal akivel nem együtt akarom leélni az életem. Tehát nyilván kell szex is, hisz anélkül nem tudhatom, hogy olyan téren összeillünk-e.

2018. nov. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Hatalmas teveszme ez a ,, nem passzol a szex,,

Ilyen nincs

2018. dec. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
14. De képzeld van olyan. Arról nem tehetek hogy nem tapasztaltad ezt meg.
2018. dec. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
14. de van, szerencsés aki nem tapasztalja meg. Az összecsiszolódás sokszor igaz lenne, csak az emberek nem működnek ilyen egyszerűen, ha valaki makacs és nem akar változtatni az nem is fog. Na meg ott vannak az eltérő igények is, van aki heti 5x akarja míg a másik havi 1x, valamelyik pórul jár. Hogy a parafíliákról, egyéni furcsább igényekről ne is beszéljünk.
2018. dec. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Mégis mit kezdjek olyannal akinek nagy mérete van, és egyszerűen akàrmennyire felizgatott, akàrmennyi síkosítót hasznàltunk, egyszerűen fàjt, ha nem figyelt és teljesen bemyomta. Neki sem volt jó a folyamatos kontroll és nekem sem hogy majd szétszakadok. Arról nem is beszélve hogy vannak pasik akik csak a sajàt kielégülésükkel vannak elfoglalva, a pàrjuké nem érdekli öket. Ezen nincs mit gyakorolni, és a màsik homlokàra sincs írva ismerkedéskor, hogy hahó, önző dög vagyok az àgyban. Akkor tudod meg ha ilyen emberrel kerülsz intim kapcsolatba. Sajnos tapasztalat.
2018. dec. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
A màsik meg, hogy pl anàlt soha nem vàllalnék, se szàjbaélvezèst, pedig a legtöbb pasi elvàrja. A hasonló igények fontosak ha hosszútàvon együtt akarnak maradni ,kielégítő szexben részesülni. A gyakorlat és a gyakorisàg csak egy dolog. Millió màs buktató van.
2018. dec. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Utolso ez hulyeseg

Igazi szerelemnel nincs olyan higy elvaras

Kozos oromszerzes van onkent nincs elvaras

Nem kell egymast kiprobalni mert ha ismeritek egymast komolyan akkor a szex sem lesz soha csalodas

2018. dec. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Làtom nehéz a felfogàsod... Tudod létezik olyan,hogy valaki x ideig nem őszinte egy kapcsolatban, és nincs a homlokàra írva ha hazudik/ nem mond el azonnal dolgokat. Elvàràsok- màs szóval igények léteznek. Vannak emberek akik több hónapos kapcsolat utàn beszélnek extrémebb igényekről. De úgyse érted ha nem tapasztaltad és nem talàlkoztàl ilyennel, szóval mindegy is.
2018. dec. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!