Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek ez így ahogy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez így ahogy van normális dolog, felállás?

Figyelt kérdés
Kicsit hosszú leszek,de annál érdekesebb. Szóval volt már nekem is kapcsolatom,van egy gyerekem is aki az annyjával él stb..de most nem ez a lényeg. Megismerkedtem egy nővel,aki otthon él a szüleivel viszonylag elég nagy ház. Már össze is házasodtunk stb,mi a tetőtérben élünk. Mindenki dolgozik aktívan. Következő a helyzet. Páromnak van egy gyereke is. És van a páromnak egy öccse. Aki tudni kell elmúlt 30éves és itthon él,barátnője sincs és szerintem ba@ni sem jár ahogy kinézem belőle. (pedig jóképű,talán nagyon is) VIszont. Ugye így,hogy én összeházasodtam a párommal,a gyerek nevelőapja lettem. Szeretem a gyerekeket,de van egy kis probléma. A párom öccse állandóan rá van tapadva de már olyan szinten,hogy azt Ti sem hinnétek el. Egyedül ő az,aki 2 napot dolgozik a héten és mivel se bulizni nem jár se sehova mert egy nyomi ezért nincs jobb dolga,hogy itthon van. De nem elég,hogy itthon van ÁLLANDÓAN játsza az APa szerepét a gyerekkel szemben de már túlzottan is.Tehát ez már régen nem az a dolog,hogy szeretem a Tesóm gyerekét. Ez már beteges. MIntha az apja lenne de szó szerint! Nézem amit csinál,ahogy él és konkrétan neki mintha az lenne a legnagyobb élet célja,hogy részt vegyen a gyerek életében. MIÉRT???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? Sokszor nekem már ezért nincs kedvem dolgokhoz mert feleslegesnek érzem magam és egyre hülyébben ebben az igen érdekes szituációban. Ilyet még soha nem láttam pedig megfordultam pár helyen. Milyen teát kérsz,mit vacsoráznál,elhozza úszásról stb stb stb. Tényleg már megkérdezem magamtól néha,nekem ment el az eszem,vagy nem tudom? És nem túlzok,mindennap!!! Ez megy! Ha én a páromnak felakarok hozni egy szerszámot rohan ő is,hogy elsőként hozza fel. Egyébként leszarja. Ha megakarok valamit szerelni már jön ő is,amúgy nem. Én nem értem de már néha hülyeségek fordulnak meg a fejemben mert ez nem egy megszokott felállás.

2018. nov. 27. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
47%

"Szerintetek ez így ahogy van normális dolog, felállás?"


MIÉRT LENNE AZ???????????????????????????????????????????


:D

2018. nov. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Most ezalatt mit értesz?
2018. nov. 27. 19:17
 3/7 anonim ***** válasza:
#2 Csak trollkodtam :D
2018. nov. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs azzal semmi baj hogy imádja azt a gyereket. Szerintem mivel ő is szeretne de nincs párja így ezt a gyereket tekinti "sajátjának". Hagyjad had csinálja. Ha ezt pérodat nem zavarja akkor hagyjad. Az meg szerintem természetes dolog ha valakit elhoznak úszásról. A gyerekeket amúgy is megszokták kérdezni mit szeretne vacsizni legalább is erre falun szokták. Ha meg több fajta tea van miért ne kérdezhetné meg milyet szeretne inni?

Nem mindenki egyformán neveli a gyereket. Ő lehet kicsit elkényezteti de mondom ha ez csak téged zavar akkor nem tudsz mit tenni. Mondjuk amúgy sem tudnál mert nem a te gyereked.

2018. nov. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet a párod öccse ezzel az apaszereppel valami belső hiányt pótol. Meg szerintem így ad értelmet is az életének.

Az is lehet, hogy tényleg egyszerűen annyira jól kapcsolódnak az unokaöccsével, hogy kialakult ez a nagyon szoros kötelék.


Ha ez zavar, ülj le a sógoroddal beszélni.


30N

2018. nov. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Kicsit hosszú leszek,de annál érdekesebb"


ennek a mondatnak csak az egyik fele igaz

2018. nov. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekik ez a normális,neked meg nincs közöd hozzá.Nem a te vèred a gyerek.
2018. nov. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!