Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért számit lustának egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért számit lustának egy férfi ha nincs munkahelye és a felesége tartja el, de ha a nő nem dolgozik és a férfi tarja el az rendben van?

Figyelt kérdés

Miert van ez a kettos merce?

Ne ertsetek felre, van munkam, tobbet dolgozok es keresek mint a felesegem de ezt egyszeruen nem ertem, hogy miert itelnek el egy ferfit ha nem dolgozik vagy ha nem keres jol.

Ha a no pl mernok es van eleg penz akkor a ferfi is megtudja csinalni a hazimunkat meg a hazkoruli teendoket.

Tegyuk fel a gyerekek nem kicsik mar vagy nincsenek is.

Egyik kollegam nyugdijas katona es viccesen megjegyezte hogy a felesege nem engedte hogy csak otthon legyen, ugyhogy teljes allasban dolgozik.


2018. dec. 12. 00:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs itt semmiféle szexizmus meg kettősmérce.

1. Nem kéne olyan pasi, aki otthon ül.

2. Nem ülnék otthon.


Én ugyanis valóban feminista vagyok és az egyenlőségben hiszek. :-)

2018. dec. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!