Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » 30 éves férfi mit akar egy 19...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves férfi mit akar egy 19 éves gimistől?

Figyelt kérdés

húgom 19 éves, nyáron érettségizik. (nem bukott!)

egy 30 éves férfivel jött össze nemrég, aki pár hónap után magához költöztette.


egy 30 éves miért nem a saját korosztályából keresgél, vagy ha ennyire a fiatalokat szereti, miért nem egy huszonévessel jön össze?


miért egy végzős gimnazistát akar?


költői kérdés, mert neki nem tehetem fel, de nekem ez fura.



2018. dec. 26. 00:52
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
19%
És te miért vagy féltékeny?
2018. dec. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
29%

Az összes harminc körüli ismerősöm(aki kb. 10 évvel fiatalabbakat hajt) mint retardált érzelmileg. Minden féltékenység nélkül mondom, hogy a nagy korkülönbséggel kapcsolatot találó idősebb felekkel valami nagyon nem stimmel. Egy korosztály vagyunk, a nagy részünk valóban kicsit többet tud a 20 éveseknél, a másik fele, akik a tizenhúsz éveseket szedik össze, nagyon nem. Nem tehetnek róla, hogy ilyenek, arról viszont igen, hogy nem kezeltetik.


Háromfajta férfit ismerek, aki sokkal fiatalabbakkal ismerkedik. Az egyik a lány korában igazi lúzer volt, és többé kevésbé kikupálódott az évek alatt, csak nem tűnt fel neki az idő múlása, mert a szíve mélyén az a lúzer srác, mint volt.


A másik fajta férfi a lány korában menő srác volt, most harmincasként nem az, ő is újraéli a múltat, nem akar tudomást venni az idő múlásáról.


A harmadik fajta srác csak sorra dugja őket bosszút állva és lenézve őket.(ez távoli ismerős, ilyen kreténekkel nem haverkodok)


Egyik sem rossz ember, de mind sérült lelkileg, lehet nem is tudják, vagy csak nem akarnak tudomást venni róla. Elveszik a lányt(mint egy barátnőmet), élnek a tökéletesen hamis szerelemben boldogan, amíg ki nem pukkad az egész, amíg nem jön a felismerés. Ez akkor jön legkésőbb, mikor a fiatalabb fél annyi idős nem lesz, mint az idősebb fél a szerelmük kezdetén. Van, aki elnyomja ezt, mert túl ijesztő, hogy az életük hamis volt, mások szétmennek és híresztelik ezt, hogy ne menjen rá egy másik fiatal élete sem, amit a sérült idősebb "ellopott" tőle.


Engem 18 évesen szedett fel egy 28 éves, aki el akart venni, hálistennek nem mentem hozzá, pedig "jó" kapcsolatnak éreztem. Most 28 vagyok, és már tavaly óta tisztán látok, itt olvasgatva pedig magamat látom viszont minden korkülönbséget éltető válaszban.

2018. dec. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
0%
1 éve látsz tisztán ? Yess. :))
2018. dec. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

a 12-es válasza volt eddig a legösszetettebb.


a többieknek azt üzenem, h. de a kor igenis számít.


és egyáltalán nem annyira okés, hogy egy 30-as pasi gimist szed fel.


aki még anyagilag meg mindenhogy függő helyzetben van, és nem egyenlőek a kapcsolaton belüli viszonyok.

2018. dec. 26. 10:19
 15/30 anonim ***** válasza:
Könnyebb elbűvölni egy fiatal lányt, mint az ő korosztályát.
2018. dec. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
0%

Mert a tesód lányként most, kb 20 körül van a csúcson, most néz ki a legjobban, most a legkívánatosabb a pasik számára egész életében.

Egy férfi pedig ha külsőre jól tartja magát, anyagilag összeszedi magát és van már tapasztalata a nőkkel/az életben, akkor olyan 30 körül van a csúcson, akkor a legkívánatosabb az ellenkező nem számára egész életében.


A két nem különböző korokban van ott. Az utóbbi mondjuk 30-50 évet leszámítva az emberiség egész történetében valami ilyesmi volt a természetes, a gyakoribb. Sírhattok, hogy a nőket már nem tartják olyan kívánatosnak 30 felett, de az éremnek két oldala van, a 25 év alatti srácok többségét is levegőnek nézik a velük egykorú csajok és tojnak a fejükre.


Szüleimnél anya 21, apa 29 volt amikor születtem; nagyszüleimnél egyik ágon papa 30, mama 20 volt; másik ágon papa 23, mama 18 amikor összeházasodtak.

2018. dec. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
0%

16.

És ez baj? Baj ha egy férfi az ártatlanságra, tapasztalatlanságra, romlatalanabbságra, frissességre, fiatalságra vágyik? (Nem, arra vágyik, amire akar.)


Lehet megszégyeníteni próbálni a férfiakat a hülyeségekkel, amiket írtok, de a férfiak pont úgy követik a vágyaikat, mint a nők (akik meg például a tökös stílusra, a kinézetre, a pénzre buknak).

2018. dec. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

Romlatlanságra, fiatalságra, stb?


Mindenki attól függően vágyik valamire, amilyen élete volt. Sokféle vágyunk lehet, viszont bizonyos vágyak igenis megbotránkozást keltenek, néhányat pedig még a törvény is büntet, ha ki akarsz élni.


Szerintem nem csak azt kell kezeltetni, amit a törvény büntet, az én erkölcsömet/világképemet nem az épp aktuális törvények alakítják.


Vágyhat az ember gyilkosságra, kínzásra, ütésekre, gyerekekre, tinikre, idősekre, lábakra, beöntésre, állatokra egyaránt, hisz mindenkinek más tényezők befolyásolták a vágyait. Igen, sokan vannak, akik hasonló dolgokat éltek át, így pl a lábfétisnek és a fiatalkultusznak szép népes tábora van, így belecsúszik az átlagos vágyak közé, de ettől még nem lesz "normális".


Egyébként én támogatok mindenfajta fétist/szexuális devianciát, amíg az emberek egyenrangú felek, és nagy korkülönbséggel bizony nem azok, még akkor sem, ha az egyik 32 a másik meg 50.

2018. dec. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
19 éves gimis nem akar még gyereket és nagy valószínűséggel házasságot se. Ennyi.
2018. dec. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Fiatal p...nàt akar dugni, mégis mit akarna szerinted???Az is lehet, hogy tényleg szeretik egymàst, az ő dolguk. Magànügy hogy a húgod kivel van együtt. Nem tartozik ràd. Ha unatkozol ,kereshetnél valami hobbit, vagy pàrt akivel boldog lehetsz, màs magànéletében való vàjkàlàs helyett. 19 éves, Nem kislàny màr....
2018. dec. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!