Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » 30 éves férfi mit akar egy 19...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves férfi mit akar egy 19 éves gimistől?

Figyelt kérdés

húgom 19 éves, nyáron érettségizik. (nem bukott!)

egy 30 éves férfivel jött össze nemrég, aki pár hónap után magához költöztette.


egy 30 éves miért nem a saját korosztályából keresgél, vagy ha ennyire a fiatalokat szereti, miért nem egy huszonévessel jön össze?


miért egy végzős gimnazistát akar?


költői kérdés, mert neki nem tehetem fel, de nekem ez fura.



2018. dec. 26. 00:52
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
38%

De mi alapján mondjátok azt, hogy nagy korkülönbséggel nem egyenlőek a felek? Miért ne volnának? Nem apa-lánya szerepjátékban élnek, hanem társkapcsolatban; mint férfi és nő.

A mindennapokban pedig nem azzal a gondolattal kelek-fekszek, hogy úristen én 20 éves vagyok, te meg 30. De szerintem más sem gondolkodik naphosszat azon, hogy jaj de jó, én is és a párom is 25 évesek vagyunk, emiatt tuti egymásnak lettünk teremtve.


A húgod felnőtt nő, még most bontogatja a szárnyait, de már az. El tudja maga dönteni, hogy mit akar. A testvére vagy, ha boldog így akkor támogasd, mert rámehet a kapcsolatotok. Nem vagyunk egyformák, nem neked kell a férfivel élni. Ha Nekik ez így jó, ne foglalkozz ezzel. Inkább a saját életeddel törődj.

2018. dec. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
77%

"De mi alapján mondjátok azt, hogy nagy korkülönbséggel nem egyenlőek a felek?2


Az ilyen szintű anyagi függés mindig alá-, fölérendeltségi viszonyt alakít ki a két fél között. A rezsi, az élelmiszer, még az utolsó flakon hajsampon is a férfi által lesz/van fizetve, hiszen a gimnazista lány nem dolgozik, nincs keresete általában. Sajnos a legtöbb ilyen szituációban a kereső fél kihasználja ezt a helyzetet arra, hogy parancsolgasson a másiknak, irányítsa őt, és esetleg úgy viselkedjen vele, amit nem tenne, ha nem tudná, hogy ennyire rá van szorulva a lány. Ezáltal kiszolgáltatott helyzetbe kerül.

Arról már nem is beszélve, hogy ha hasonló szituációkról írnak/beszélnek férfiak, akiknek náluk jóval fiatalabb a párjuk, akkor gyakran megemlítik, hogy ebben az az egyik legjobb, hogy kedvükre formálhatják, alakíthatják a fiatal lány személyiségét, kiemelve, hogy majd ők jobban tudják, mi a jó neki.

2018. dec. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
74%

Nekem a pár hónap után összeköltözés a nagyon fura, nem a korkülönbség.

Ilyen szar a hangulat otthon a szüleiddel?

2018. dec. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
24%
Az élet néha úgy hozza, hogy beleszeretsz valakibe, a mosolyába, szavaiba, személyiségébe. Nem a korába. Ha a testvéred boldog, akkor örülj a boldogságának. Ha őszintén úgy érzed, okod van aggódni, akkor beszélj vele, de semmiképpen se ilyen stílusban, mint ahogy írsz. Nyitottnak, elfogadónak kell lenni, a saját dolgunkkal foglalkozni és máris szebb lesz az élet. Egyébként saját, és a környezetemben élők tapasztalatából mondom, két egymást szerető felnőtt ember között 11 év korkülönbség semmi problémát nem fog okozni, ha az értékrend és a világkép hasonló.
2018. dec. 27. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
73%

Mert

a)annyira gyerekes és éretlen,hogy a korabeli nők nem ismerkednek vele

b)fiatal és tapasztalatlan lánykát keres aki könnyen megvezethető és manipulálható, könnyebben rávehető különböző dolgokra az ágyban (erre utal a költözés sürgetése is )

c) rá van indulva a "hamvas, ártatlan" kislány gondolatára.

Döntsd el, melyik a rosszabb. Én személy szerint beteg dolognak tartom az ilyen "kapcsolatokat".

2018. dec. 27. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
38%
Ez a sok , nyitottságról és elfogadásról papoló önjelölt Coelho majd nézhet,amikor az ő lányát/ hugát/baratnojet hálózza be egy ilyen barom. Egy harminc es egy 19 éves nagyon nincsenek egy szinten semmilyen tekintetben. A pasinak csak kell egy naiv lany akit kedvére irányíthat. Szomorú, hogy egyesek ezt normàlisnak tartják. Kérdező, a helyedben fokozottan odafigyelnék a hugodra.
2018. dec. 27. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
62%

Aki itt a 20 éves csaj, és nem azon gondolkozik, hogy a párja harminc.


Mit gondolsz a 16-18 évesekről?


Járnál velük? barátkoznál velük? Szívesen beszélgetnél velük?


Na és egy 14 évessel? Pedig ő csak 6 évvel fiatalabb nálad!


Azért nem gondolkoznak a fiatalabbak azon, hogy te jó ég, a másik idősebb, mert azt hiszik ők különlegesek és akár idősebbnek tűnnek a személyiségük/gondolataik alapján.


MINDIG ezt hiszik a fiatalabbak, és gyakran az idősebb adja alá a lovat. Te olyan érett vagy már, egészen máshogy gondolkodsz stb. Én is bevettem. Aztán most, 10 évvel később visszanézek a 18 éves énemre, akit a 28 éves exem érettnek titulált, és elkap a harag, hiszen egyáltalán nem voltam érettebb. Sőt, nincs is olyan, hogy érettebb. Az ember nem érik meg sosem, csak alakul.


28 éves fejjel lenézem és mérges vagyok a mostmár 38 éves exemre, hogy összejött anno velem, azért meg pláne, hogy el akart venni.


Ha idősebbek lesztek, rá fogtok jönni, hogy a korkülönbséges kapcsolatokban az idősebb feleknek nagyon súlyos lelki problémáik vannak.

2018. dec. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
30%

Azt hiszem, hozzám szól a válaszod, Kedves előző.

20 vagyok, a párom harminchat. Lehet megbotránkozni és ezt mégjobban lepontozni.

Igen, vannak 16-18 éves barátaim, ismerőseim, akikkel szívesen beszélgetek. 16 ill 14 évessel meg pláne nem járnék, mert gyerekek.

Egy dolog az, hogy folyamatosan változunk és érünk, de egy 14-16 évesnek az agya sincs kifejlődve teljesen, nem felnőtt. Egy 19 évesre viszont mondhatjuk azt, hogy az.

Nem hiszem azt, hogy én húdeokos meg hűdeérett vagyok. Lehet, hogy te ezt hitted, de nem mindenki. Nyilván mindenki magából indul ki, de ettől vagy éretlen, hogy azt hiszed csak az az egyetlen igazság, amit te gondolsz.

Szar szerelmi csalódáson lehetsz túl (és még friss is a dolog), de nem minden harmincas se"gfej és nem minden húszas évei elején járó lány ennyire naiv, mint te.

Éretlenebb és jóval tapasztalatlanabb vagyok a legtöbb dologban, mint a párom, de azért működünk jól együtt mert szinte teljesen egyformán látjuk a világot. Ha ezt egy szintén 20 évesben találom meg akkor vele jöttem volna össze. Fontosabb, hogy egy olyan ember mellett töltsem a mindennapjaimat, aki szeret, megbecsül, nem kell vele naphosszat vitatkozni, mert amúgyis egyetértünk a legtöbb dologban, minthogy x év korkülönbség legyen vagy épp ne legyen köztünk.

Nem egy pár van, akik nagy korkülönbséggel boldog párkapcsolatban élnek. A te exed f@s#fej volt, ne a világ összes harmincas féfiját hibáztasd és gyűlöld miatta. De megértelek, ez a gyász egy lépcsőfoka, amin túl kell esni.

2018. dec. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
37%
Túlreagàlod. Ha nem megfelelő ez a kapcsolat, a húgod úgyis megunja és ki fog lépni belőle. Ha pedig boldogok, te pedig megpróbàlsz beleavatkozni, csak a testvéri viszony fog sérülni. Engedd el, foglalkozz a sajàt dolgoddal. Az idő majd eldönti, hogy igazi kapcsolat, vagy múló fellàngolàs volt az öregebb pasi.
2018. dec. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, mi közöd hozzá, hogy kivel jár a hugica. Mellesleg a húgocska nagykorú.
2019. febr. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!