Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek meg kell sértődni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meg kell sértődni azon, hogy Karácsony napján délután 3-orától éjfélig kerül a párod?

Figyelt kérdés

Az én családomnál voltunk ma. Családi ebéd, film, jó hangulat, beszegetesek, egészen délutánig. Hirtelen mindig pont akkor volt valami más dolga amikor én odamentem hozzá.

Mit gondoljak?


Előre köszi.


2018. dec. 26. 01:28
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Ez alapján nem derül ki semmi, de megsértődni érzésből szokás és nem azért mert "kell" és jobb játszadozni, vagy bevágni a durcit.
2018. dec. 26. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
3%

Szerintem lefeküdt valakivel a családod közül, és nem mer a szemedbe nézni. Sajnálom!


Kellemes Ünnepeket!

2018. dec. 26. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
18%
a szeretőjére gondolt erősen.
2018. dec. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

Ne hallgass az előzőekre!


Talán beszéljétek meg, hogy mi volt a gond? Kérdezd meg!

2018. dec. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
31%
vagy szakitott vele a szeretoje.
2018. dec. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Pedig jót ír Rebekkanyuszi, az én férjem is ilyen mikor kivágja a nője!

Vagy ha meglat a tv be egy olyan dolgot ami őrà emlèkezteti !!!

2018. dec. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele .
2018. dec. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!