Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért zavarja a barátnőmet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja a barátnőmet, hogy adok magamra?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben elkezdtem figyelni az etkezesekre, hogy jobb formám legyen. Vettem jobb ruhákat, normálisabb hajam lett, eljárok szoláriumba, fogfehérítésre.


A barátnőmet ez nagyon zavarja, de miért?


2019. jan. 8. 08:20
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
El mondtam neki, tudja. Azt mondta, hogy örül neki. Igazából, tényleg nagyon szép lány. Ő sokat ad magára. Én vagyok lemaradva tőle, nem is kicsit. Csak lassan kezd sok lenni a hiszti.
2019. jan. 8. 09:08
 12/32 anonim ***** válasza:
77%
#10 vagyok, hallgass rám, a szoláriumot és a fogfehérítést felejtsd el. A többivel szerintem senkinek nem lenne baja, sőt alap dolog lenne, hogy jól öltözöl, igényes és ápolt vagy, csak ne ess át a ló túloldalára.
2019. jan. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm, az őszinteséget, nem akarok túl tolni semmit. A szolit meg főleg. Csak 1-2 árnyalatról van szó, nem arról amiről te beszélsz.
2019. jan. 8. 09:25
 14/32 anonim ***** válasza:
67%
A szoli és fogfehérítés nagyon bzis szerintem. Ráadásul ártalmas is! Én is sikítanék, ha a pasim ilyen piperkőc lenne.
2019. jan. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
77%
Kicsit bu**s..Mármint a szoli meg a fogfehérítés...Nő vagyok,értem én,de férfiaktól kicsit furcsa
2019. jan. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
9%
Amelyik nő fél attól, hogy magasabb ranglétrára kerül a párja, az ne idegeskedjen meg játszadozzon, hanem adjon ő is magára, ne szürküljön bele a kapcsolatba.
2019. jan. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
39%
Nem értem mi a baj a fog fehérítéssel egy férfinak ne legyen szép fehér foga? Mi ezzel a gond? Szolárium pedig nem bu*zis mértékkel igenis lehet jól csinálni
2019. jan. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
64%
Pontosan mi a hiszti témája?
2019. jan. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem a szoláriumtól riadt meg, mert hogy az ultragáz...
2019. jan. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
61%

A szoli meg a fogfehérítés miért meleges ? Én nem igazán adok magamra, mert sokszor terepen is dolgozom (szellemi munka de melegítőben megyek ki a koszba) de fogfehérítés és néha szoli van. Szoli azért mert igyis volt aki röhögött tavasszal hogy olyan fehér vagyok mint a fal. Ha tudná hogy szoliztam is. :)) A fog meg a másik egy barna gyereken a dohányos sárga fog is fehér de egy fehérebb emberen ha nem dohányzik akkor is sárga.

És a fogfehérítés filléres dolog itthon is megoldható nekem évi 2000 ftot megér.


Ja, évente megyek fogorvoshoz is.

2019. jan. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!