Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Megbántottam a barátnőmet és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántottam a barátnőmet és most úgy sír hogy nem tudom megnyugtatni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2018. jún. 25. 15:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan bántottad meg?
2018. jún. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
67%
Hagyd, hagyj sírja ki magát, aztán mikor megnyugodott, akkor kérj tőle bocsánatot és beszéljétek meg a dolgot.
2018. jún. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Veszekedtünk én meg már olyan dühös voltam h leanyáztam
2018. jún. 25. 15:44
 4/21 anonim ***** válasza:
93%

Hááát, anyára én is ugrok, még itt sem szidom azoknak az anyukáját, akik nélkül szerintem jobb lenne a világ.

Anyákat nem bántunk.

2018. jún. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
14%
Én nőként mondom, maradj csöndben, hagyd ott a francba, hadd hisztizze ki magát, aztán ha végzett bocsánatot kérsz, hogy nem úgy gondoltad és kész. Ez olyan, mint a gyerekeknél, ha ráhagyod megnyugszik. Majd minden apróságért hisztizni fog, te meg majd esdekelsz előtte a bocsánatáért...
2018. jún. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
80%

Engem egyszer anyázhatna le a párom, azonnal összecsomagolnék, és elköltöznék.

Sok mindent eltűrök, az anyázás épp nincsen közte, főleg mivel édesanyám régen meghalt.


Utolsó, a kérdező örüljön neki, hogy a csaj "csak" sír, és nem verte amúgy szájba ezért.


Te meg tedd össze a két kezedet, hogy nem lépett le azonnal, mert suttyó vagy.

2018. jún. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
83%

5-öske, ezek szerint teljesen rendben lévő dolog lekvaanyázni - ez a jelző "hozzá" jár - a másikat, és ő "csak hisztizik" emiatt.


Hát te sem vagy normális.

2018. jún. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
73%

#8


Szóval, akkor a te anyukádat nyugodtan lehet bántani, ugye? És elnézed a párodnak, ha lek..rvaanyáz téged?


Tudod, pl vannak emberek, akiknek már nem él az anyukája, és ha ilyet meghall a másiktól, akkor jobb esetben csak otthagyja, rosszabb esetben felpofozza az illetőt.


Káromkodás és káromkodás között is van különbség. Nem mindegy hogy mit mond az ember.

2018. jún. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
27%
9 Ha első alkalommal mondja ezt és utána bocsánatot kér, akkor azért nem csinálnék belőle ekkora cirkuszt. Mondja a gyerek, hogy sajnálja, akkor még is mit vár mit tegyen? Egy vita közben bárkinek a száján kicsúszhat bármi hirtelen, akkor van a gond, ha rendszeresen előfurdal vagy nem tudja beismerni, hogy butaságot tett. De attól, hogy egyszer ezt mondaná, nem állnék neki órákon át bőgni vigasztalhatatlanul, max megmondom neki, hogy mekkora bunkó vagy és elküldöm, hogy mára ennyi elég volt belőled. Nem csinálok hisztit. Ha azt mondta volna neki, hogy dö...ölj meg vagy megüti, akkor oké, hogy összecsomagol és kész, d egy sima káromkodástól nem. (mert hát tárgyaknak is mondjuk néha indulatból, hogy k..anyád, aztán annak sincs anyja, lehet a kérdező se konkrétan az anyjára célzott csak ez a karámkondás jött a szájára.)
2018. jún. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
74%

Inkább mondja, hogy dögöljek meg, minthogy az anyukámat szidja.


Nekem ilyen soha nem csúszik ki, mert soha nem mondtam ilyet.


Meg egyébként is: dühkezelés.

2018. jún. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!