Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért zavarja a barátnőmet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja a barátnőmet, hogy adok magamra?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben elkezdtem figyelni az etkezesekre, hogy jobb formám legyen. Vettem jobb ruhákat, normálisabb hajam lett, eljárok szoláriumba, fogfehérítésre.


A barátnőmet ez nagyon zavarja, de miért?


2019. jan. 8. 08:20
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
49%
Egy szolis pasitól a hideg kirázna. Az minden, csak nem férfias. Búzás.
2019. jan. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Nem hiszitek el, de tényleg nagyon brutál fehér vagyok.:D Nyáron a strandon, már az előtt leégek, hogy a belépőt megvettem volna. Na a vörös fejem, háta, az nagyon férfias látvány lehet. :D
2019. jan. 8. 18:34
 23/32 anonim ***** válasza:
76%
Naptejrol hallottál már? Ha úgy van, akkor én utcán is kenek magamra.
2019. jan. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kérdezed meg tőle? Mi itt csak találgatni tudunk.
2019. jan. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Fogfehérítés szerintem alap. Nemcsak az van ami ártalmas, hanem olyan is amit a fogorvosok vagy dentálhigiénikusok csinálnak, és csak haszna van.
2019. jan. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
A szoli nagyon gáz haver.Szerintem nőknek is .Annyira átlátszó erőltetett dolog csakhogy a külső még jobbnak tűnjön.
2019. febr. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
A saját vagy a közös pénz megy el ezekre
2019. márc. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Mert a baràtnőd tipikus ,,meg van a f_szi mostmàr elengedem magam" figyeld csak meg nemsokára majd azèrt pattog mert annyit eddzel ő meg szèpen hajàt elő felköti aztàn levàgatja,utàna felpattan egy 15-ös,aztàn mackónadràg.

Èn dobom az ilyen nőt azonnal akàrmilyen szèp MOST,pàr èv TankAranka lesz.


Amùgy nem is tudtam kondimajom,szoli meg fogfehèrìtès b_zis,akkor nem tudom lehet szkizofrèn vagyok,hogy a nőket szeretem.


Kèrdező szerintem nem èrtèkel a csaj tèged èn mutatnèk neki egy ajtòt menjen keressen egy cigiző elvan magànak palit pont hozzà valò.

2019. márc. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Természetesen a saját pénzemet költöm erre.
2019. márc. 16. 11:30
 30/32 anonim ***** válasza:
A szolárium azért ne menjen túlzásba, mert feltűnő ha csoki leszel a fehér csokiból.
2019. jún. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!