Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nálatok az anyagiak hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok az anyagiak hogyan oszlanak meg?

Figyelt kérdés
A kapcsolat elején megbeszéltétek vagy csak úgy alakult..
2019. jan. 25. 11:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk elejétől természetes volt, hogy minden közös. Függetlenül attól épp, ki mennyit tesz le az asztalra.
2019. jan. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
A kapcsolat elején én gimis voltam, ő meg évek óta dolgozott, így ekkor ő fizetett többet. Fél éve voltunk együtt, mikor kezdtem az egyetemet, levelezőre jártam, mellette dolgoztam, ekkor már fizettem én is 1-1 színházat, vacsit, utazást. Másodévben házasodtunk, onnantól nincs ő pénze meg én pénzem, minden közös. Amióta gyerekek vannak, végképp. 😊
2019. jan. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Megbeszéltük, természetesen.

A közös kiadásokra (jó bő ráhagyással) fele-fele arányban beteszünk pénzt mindketten egy dobozkába, a maradékkal mindenki azt kezd, amit akar.

2019. jan. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%

Elején megbeszéltük,hogy a rezsi az övé,a kaja az enyém ami sokkal sokkal többre jött ki,mert szerette a hasát.

A végén már ott tartottunk,hogy elmaradt a rezsivel,én fizettem azt is.Így maradt az,hogy már minden az enyém volt.

Nem voltunk sokáig együtt

31/N

2019. jan. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
26%

Külön kasszan voltam amikor volt kapcsolatom . Soha nem értettem miért mellem mindenben közösködni csak azért mert együtt vagyok valakivel

Aztán szakitaskor megy a vádaskodás hogy ki adott bele többet stb

2019. jan. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
25%
Úgy, hogy én fizetek a nőnek, hogy velem legyen.
2019. jan. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Van egy közös kasszánk, havi 200k, abból fizetünkminden közös dolgot, mint rezsi, kaja, tisztítószerek, lakásbiztosítás, stb.

A privát tárgyainkat viszont magunknak vesszük, ruha, telefon, autó, biztosítások, stb.

A nyaralásokat és szórakozást, vendéglőket többnyire én fizetem, mert én szervezem és hívom el a páromat, de a színházakat például ő intézi és ő is fizeti.

Soha nem forintosítottam a dolgot, szerintem nagyon jól működik. Amíg van mit költeni nem is szokott ebből probléma lenni, ha valakinek átmenetileg nincs munkája akkor jönnek a gondolok.

2019. jan. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%
Igyekszem többet keresni mint amennyit ő el tud költeni
2019. jan. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%

Ahol enyém meg tiéd van, azt megette a fene rég.

Együtt élünk, együtt eszünk, mindhárman hasznàljuk a vizet (van egy lànyom), mindannyian élvezzük a hàz melegét, együtt fekszünk le este, tudunk egymàs problémàiról.Nem is értem mit kéne filléreskedni.

De lehet mivel 30 felett vagyok màr, ez a természetes, lehet a tiniknél még elfogadott az, hogy te 5 forinttal kevesebbet fizettél.Pfú!Ez a felnőtt kategória, nem az óvoda.

2019. jan. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
8%

Én akkor is azt mondom pénzben nem jó kozoskodni

Nem a másikra keresek hanem magamra . Fordítva sem várom el hogy ram költsön az illető.

2019. jan. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!