Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » 19 evesen osszekoltozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 evesen osszekoltozni?

Figyelt kérdés
2019. márc. 2. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Te tudod.
2019. márc. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
mi összeköltöztünk párommal, igaz, hogy nem a kapcsolat előrelépéseként, csupán kollégium híján ez volt a legtakarékosabb megoldás egyetem mellett mindkettőnknek, és így legalább nem kellett másokhoz alkalmazkodnunk. Ha nincs ez a helyzet biztosan vártam volna még, korainak érzem.
2019. márc. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egeszsegesebb egy kicsit kulon lenni, mert ha minden tul gyorsan tortenik mar nem tud hova haladni egy kapcsolat.
2019. márc. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom

Meg irhattok kivi vagyok

2019. márc. 3. 08:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is ennyi idős vagyok és most akarunk összeköltözni. Kényelmesebb és jobb lenne minden szempontból. Nagyon nehezen egyeztethető össze, hogy találkozzunk mert mindketten dolgozunk, én sokszor estig, aztán ő vidékre buszozik. Plusz nekem főznöm, takarítanom kell, a húgom nem segít és sokszor csak hétvégén jut idő normálisabb programra.

Szerintem nem az számí hogy hány évesek vagytok, hanem hogy mennyire vagytok talpraesettek, rugalmasak, mennyire tisztelitek, ismeritek és szeretitek egymást.

(És van-e elég pénzetek a költözéshez)

2019. márc. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!