Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek csak én túlzom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak én túlzom el, vagy jogos, hogy zavar amiért ennyire össze van nőve a párom és a legjobb barátja? Csak szerintem beteges, vagy ezek tök normális dolgok egy felnőtt férfi szájából?

Figyelt kérdés

A párom 28, lassan 29 éves férfi. Szinte minden hétvégén egy egész napot a legjobb barátjával töltenek. Videójátékoznak mint a gyerekek, vagy mittudom én, ökörségeket. Sokszor a haverja, a pasi feljön egész délutánra a lakásunkba és nem zavartatják magukat, hogy én unatkozok, ők szépen elszórakoznak. Másik hétvégén meg a párom megy a barátjához. Nem tudom, nekem ez utoljára általános iskolában volt megszokott a fiúknál. Egyszer már szóltam neki, hogy velem is lehetne, erre védte magát, hogy de ők olyanok mint a testvérek, meg óvoda óta ismerik egymást, lelkitársak, meg hasonló meleges dolgokkal jött nekem.

Ha megy valahová a városba, az az első, hogy hívja a havert és együtt mennek, sőt ha én vele vagyok, akkor is "véletlen" összefutnak és ökörködnek, én meg nem tudok hozzászólni a témához, mert én ennél komolyabbnak gondolom magam.

Ha nagyritkán nincs a párommal ez a pasas, akkor ő is normális, de ha vele van, akkor süllyed egy szintet. A barátjának a felesége is ugyanezt mondta, hogy szinte kibírhatatlanok együtt.

Nem az a bajom, hogy barátja van, sőt az jó dolog az életben, de szerintem már beteges, hogy ennyire össze vannak nőve. Vagy én gondolom túl?


2019. márc. 6. 00:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
31%

Tudod én hogy örültem, mikor az előző kapcsolataimmal ellentétben a párom JÁTSZOTT és okorkodott a haverjaival nem pedig inni , kocsmazni jartak?

Ennyi nekik is kell.

Az meg plusz jó pont, hogy nálatok is találkoznak, illetve ha veled van, akkor is. Ez a jele lehet annak is, hogy nem menekül előled. szerintem komoly nő nem attól leszel,hogy az atomfizikán kívül más nem érdekel. nyilván sarkítottam. Ugy gondolom felnőttek között is normális a gyermeki rajongás egykét dolog, pl a gyerekkori barátok vagy játékok iránt. Párom játszik.Én meg minden látott állatnál átmegyek ovisba. Elfogadjuk egymást így. nem nagy kaland. Sőt. Ha hazajön inkább játsszon 1-2 órát, és este legyünk egyutt, neki jól esik, nekem meg a filmezés esik jól. vagy épp főzni addig valamit. De ő is néha kézenragad és elmegyünk vagy állatkertbe, vagy csak egykét allatkereskedesbe, mert engem ez tesz boldoggá.Ééérted.. mindenkinek a maga "gyerekessége". Sőt, egyszer megkértem mikor ketten voltunk ( és nem épp a haverjával játszott, ez fontos!) , hogy próbáljuk ki együtt. Nem jott be. Béna vagyok. De néha jön és mondja hogy na könnyű részhez ert, csinaljam en. persze elrontom, de aranyos gesztus tőle.


ez nem szintsüllyedes hanem kikapcsolodas amihez mindenkinek joga van... Életvidám a párod, majd ha akartok esetleg gyereket vállalni, milyen jó lesz ez a tulajdonsága...

2019. márc. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
54%

Itt mindenki úgy dobálózik azzal, hogy heti egy nap nem sok kijelentéssel, mintha nem dolgozna. Heti egy hétvégi nap elég sok lehet, az azt jelenti, hogy a heti két napból egyet a hobby-jávál/haverjával tölt. Tehát egy nap marad rá, hogy

- vezessék a háztartást,

- rokonlátogatásra menjenek,

- közös programokat szervezzenek,

- időt töltsenek a többi/közös baráttal.


Persze mondhatjuk azt, hogy ott vannak a hétköznapok, de ha jól értettem itt a barát időnként hétköznap is felbukkan a közös páros programokon, ráadásul bejelentés nélkül, tehát tervezni sem lehet vele.


Nem írtad mennyi ideje vagytok együtt. Ha a párom nem érti, hogy mi a bajom és nem lehet a találkozások számát kontrollálható mértékig visszaszorítani, akkor én lelépnék, mert szeretem, ha a párom velem is eltölt egy-két estét egyedül, ha van közös programunk is minden héten stb. De pl. párom szüleinél működik ez az apuka lelép néha napokra módszer is. Nyilván az anyukának sem volt annyira időigényes munkája, ha a férj nem jött haza este, mert a hobbiaival volt elfoglalva, akkor meg tudta oldani, hogy mi legyen a gyerekekkel és mielőtt a gyerekek hazaértek, neki is volt lehetősége kikapcsolódni.

2019. márc. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

Most jón ki a The Division 2.


Elhiszem hogy kellemetlen neked.Allitsd választás elé.Videojáték Vs. Te!

2019. márc. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem is sok, ha azt nezzük hogy heti 5 nap meló és nincs sok idő egymásra se.

A párod meg kisfiú. Egy ismerősöm sincs, akinek heti szinten ilyenre szüksége lenne es a parjuk se tolerálná.

A párom se bírná a haverját heti 1x elviselni :-D

2019. márc. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
75%

Ott szállt el irántad az empátiám és szerintem másoké is, amikor azt mondtad "te unatkozol, miközben ők elvannak".


Neked nincsenek saját hobbijaidat, amikkel foglalkozhatnál magadban? Nincsenek saját barátaid, akikkel időt tölthetnél? Ez hogy kiemeled hogy unatkozol olyan, mintha azt várnád el, hogy mások szórakoztassanak téged, ami nem egy vonzó tulajdonság.

2019. márc. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Az unatkozó ember maga is unalmas. Foglald el magad. Heti napba amit a haverral tölt, nem halsz bele. Ha meg igen, minek vagy vele???

Jó szar uncsi életed lehet ha egy napot hetente sajnàlsz tőle és elfoglalni se tudod magad. Örülnél inkàbb, hogy van egy igaz baràtja.

A jàték meg nem gyerekes dolog. Szórakozàsnak hívjàk. Kipróbàlhatnàd, nem lennél ilyen savanyú sàrkàny. Persze van màs szórakozàs is, de őt ez érdekli.

Nekem is vannak hobbijaim, szeretek olvasni is. Elfoglalom magam amíg a férjem haverozik, jàtszik a gépen , de pl mi szoktunk együtt is jàtszani a kedvenc közös netes jàtékunkkal.

Túlreagàlod, és ami még rosszabb, lenézed a pàrodat. Ez nagyon nem jó.

2019. márc. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Tudod ez egy olyan dolog, hogy a barátja megvolt már előtted is. Megvan most is és meglesz utánad is ha úgy alakul. Alapvetően szerintem nőként nehéz megérteni a férfiak barátságát, mert teljesen másképp vagyunk bekötve.Az, hogy te nem tudod lefoglalni magadat az meg egyenesen kabaré. Azoknak pedig akik gyerekesnek tartják ezt a hobbit üzenném, hogy mindenkit más kapcsol ki. Nem hinném, hogy attól leszek felnőtt, hogy mondjuk hobbiból olvasok, valamint azért azt se felejtsük ki, hogy gondolom vérig lennétek sértve ha azt mondanák nektek, hogy mennyire gyerekes a ti hobbitok. Még egy dolog: Tapasztalatom szerint ha a szoknyád mellett ülne állandóan és csak veled lenne akkor meg az lenne a bajod, hogy megfojt és nincs semmi szabadidőd. Te mit szólnál hozzá ha ő féltékeny lenne a barátnőddel töltött időre?
2019. aug. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!