Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha a barátom egy másik csajnak 7hónappal ezelőtt elküldött a farkáról egy képet? (másfél éve vagyunk együtt)

Figyelt kérdés

És ennyi. 1napig beszéltek facebookon meg ezt a képet küldte! Nem találkoztak meg semmi testi kapcsolat nem volt.

Hazudott nekem errol

mert tudtam hogy beszelt a lannyal 1 napig es megkerdeztem meg akkor hogy kuldott e neki kepet vagy megcsalt e es tagadta. De ma kiderult hogy megis kuldott a farkarol kepet!

Hirtelen szakitottam vele aztan 1 hetre lenyugodtam es visszafogadtam, mert szeretem, es o is engem!



2018. máj. 23. 15:20
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Szeresd csak, jólvan...ő közben meg idegen csajoknak küldözgeti a farkáról készült képet. Hihetetlen, milyen alacsony önbecsüléssel rendelkező lányok vannak :D
2018. máj. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Manapság is össze-vissza kefélünk nem? Akkor miért baj?
2018. máj. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
82%

Gáz.

Az viszont még gázabb, hogy naponta jönnek a kérdések, amik segg pasikról szólnak és megbocsájtanak nekik, miközben folyamatosan azt írogatják a női válaszolók, hogy a normális pasikat szeretik és nem a seggeket.

2018. máj. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Már önmagában a farokfotó-küldözgetés egy olyan nevetséges értelmi színvonalat mutat, hogy szóba se állnék ilyen emberrel.

Ehhez már csak ráadás, hogy együtt volt veled közben, stb.

Gondold át, hogy akarsz egy ilyen sötét véglénnyel élni.

2018. máj. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
19%
#5: Mi alapján állapítod meg egy srácról, akivel ismerkedsz, hogy küldött már képet a farkáról? És, ha szimpatikus, összejöttök és egy év múlva kiderül, hogy régen csinált ilyet, ezért szakítanál vele?
2018. máj. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
92%
Jezusom, te egeted magadat egy olyan luzerrel, aki agyilag ott tart, hogy a farkarol kuld kepeket? Jaj, ez nagyon szanalmas. Neki is, de neked meg inkabb. Te lehetnel ertelmesebb. O nem lesz.
2018. máj. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
93%

"Hirtelen szakitottam vele aztan 1 hetre lenyugodtam es visszafogadtam, mert szeretem, es o is engem!"


Hát akkor sok boldogságot. Nem tudom mit vársz, hogy megkérdőjelezzem a döntésedet vagy igazat adjak neked? Szerintem tök mindegy mit csinálsz, úgyis azon fog járni az agyad, hogy a másik döntés lehet jobb lett volna.

2018. máj. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj kérdező, de nevettséges vagy.


Tudom, hogy provokatívnak fogják sokan ezt érteni, de tessenek már elolvasni a kérdést...


Miféle nő vagy te? Nevetséges. De látod, mindenkinek megvan a párja. Remélem a pacákod nem fogja a farkával zaklatni a lányokat, te pedig békén hagyod az értelmet férfiakat.

2018. máj. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Ááá dehogy gáz... tök normális.

Szerintem Te is küldjél valami pasinak egy képet a meztelen puncidról és ezt mond el a pasidnak. Szerintem gyorsan kiderül mennyire tartja normálisnak.

2018. máj. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
0%

#6: Ejj, a hatos válaszom szépen le lett pontozva, de választ képtelen voltak rá adni a lepontozók.

Lássuk be: Megint fogalmatok sincs, hogy állapítotok meg valamit, de egyből írjátok a szokásos önfényező morális szöveget.

2018. máj. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!