Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nemdohányzó férfiak, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemdohányzó férfiak, ha a barátnőtök rendszeresen napi 7-10 szál cigit szívna el, ahhoz mit szólnátok?

Figyelt kérdés

Mi zavarna benne? Próbálnátok-e jobb belátásra bírni, szóvá tennétek-e?

Engednétek-e, hogy a lakásban, illetve a jelenlétetekben is dohányozzon?



2019. márc. 27. 03:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
73%

Közölném vele, hogy már nem a barátnőm.

Nekem nem jön be a cigi. Egészségtelen, büdös, függővé teszi az embert. Volt egyszer cigis barátnőm, de nem akarom többet azt, hogyha valakinek valami baja van, szaladjon a cigiért és ha nem kapja meg, akkor feszültebb legyen. Plusz ablakon kidobott pénz.

2019. márc. 27. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
82%
Lakásomba még apám se mer rá gyújtani KÍZÁRT
2019. márc. 27. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, hogy nőként válaszolok, de szerintem egy nem dohányzó nem fog dohányzó embert választani. Csak nagyon kevesen tolerálják ezt a büdös, drága, károsszenvedélyt.
2019. márc. 27. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Bence_ ***** válasza:

Az a gond evvel, hogy egy idő múlva az ő teste már másé is lesz.

Engem az zavarna, hogy a gyerekünk egy ilyen testben fejlődjön.

2019. márc. 27. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Dohányos nővel nem jönnék össze, a barátnőmnek meg nem engedném, hogy rágyújtson.
2019. márc. 27. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Szóval -3 cigit? :)


Egyébkénz össze se jöttem volna vele. (Persze most hazudtam, mert volt már hogy össze akartam jönni valakivel aki cigizett, de túl későn tudtam meg hogy dohányzik)

2019. márc. 27. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
nem szeretem a szagát
2019. márc. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
1, Nagyon nem örülnék neki; 2, Az állandó füst, vagy a füst által átvett ruhaszag; 3, Csak annyira, hogy elmondanám neki, hogy ez mivel jár nem csak rá nézve, hanem a környezetére is; 4, Lakásban nem (tűzveszély), a jelenlétemben igen, de kellő távolságban.
2019. márc. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
30%
Bezzeg a nem dohányzó nők meg szó nélkül viseljék el a cigis majmokat, mi? Ostoba pasik.
2019. márc. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

9#

Ki mondott ilyet?

2019. márc. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!