Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nemdohányzó férfiak, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemdohányzó férfiak, ha a barátnőtök rendszeresen napi 7-10 szál cigit szívna el, ahhoz mit szólnátok?

Figyelt kérdés

Mi zavarna benne? Próbálnátok-e jobb belátásra bírni, szóvá tennétek-e?

Engednétek-e, hogy a lakásban, illetve a jelenlétetekben is dohányozzon?



2019. márc. 27. 03:11
1 2 3
 11/22 Bence_ ***** válasza:
Ő 😁
2019. márc. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Eleve nem jönnek össze olyan csajjal aki dohányzik, meg olyannal se aki csak alkalmi. Ha ragyujtana az othonomba? Kidobnam és többet nem szólnak hozzá. Olyannal se jöttem össze aki ritkán fuvezik, én mellettem ilyenek nem maradhatnak.en nem cigizek nem iszok nem drogozok és én ezt el is várom a másik féltől. Voltam ilyen lányba szerelmes aki cigizett, oda se mentem hozzá...
2019. márc. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, mert dohányossal alapban nem jönnék össze. Én túl érzékeny vagyok a szagára és mindig undorral tölt el.
2019. márc. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Nem lenne a barátnőm
2019. márc. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
oké úgy látszik én válaszom kilóg de számomra nem ezen fog múlni.. :D nyilván alap, hogy a lakásban nem gyújthatna rá, és lehetőség szerint a környezetemben se. de amennyiben kibírja, hogy velem nem cigizik és nincs folyton émelyítő dohány szaga nem csinálnék belőle gondot. ha mondjuk ebből 10 szálból 7-et a munkahelyén szív el. és mondjuk este még kimegy 1-2 cigire az nálam beleférne még
2019. márc. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Dohanyzas kizarva. Errol a rozsaszin pitbull fuves szama jut eszembe. Szerintem sima cigire is rahuzhato.


Ne szivjal cigit, szivjal inkabb f**t!

2019. márc. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
A párom ndm dohányzik,én igen.Nem szereti,de ha vele vagyok,akkor nem szoktam,előtte utána igen.
2019. márc. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Én voltam olyan kapcsolatban, ahol a lány nem bírta ha cigarettázom. Én nem fogok leszokni senki kedvéért csak az én kedvemért, ha tetszik tetszik ha nem, nem. Egyértelmű hogy ha zavarja nem fogom az arcába fújni a füstöt, a tisztességes távolságot megtartom de nem kényszerítheti rám senki hogy mit csináljak és mit nem.
2019. márc. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
9. pfff, idióta
2019. márc. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Igaz lány vagyok és a párom dohányzott, de kultúráltan csinálta. Alap volt nála otthon is, hogy nem a lakásban gyújt rá ezért nálunk se tette. Megtartotta a kellő távolságot, de ha magamtól odamentem sem küldött el. Mindig figyelt arra, hogy a füst ne rám/felém jöjjön. A jelenlétemben nem dohányzott sokat (kb. 3 szál).

Azóta leszokott miattam. Soha nem bántottam ez miatt csak egyszer megjegyeztem neki alvás elött, hogy füstölt Manó illata van (nem bunkón vagy bántóan), de ez neki rosszul esett és inkább leszokott.

Most ecigit használ, de ugyan azok a "szabályok" érvényesek, mint a régi ciginél. Nem szívja mellettem, kimegy és nem fujja rám a gőzt. Nikotin ms n te s et szív szóval néha én is megkostolom (havonta 1x kb). :)

2019. márc. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!