Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Jó a hozzáállása a barátnőmnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó a hozzáállása a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Közösen visszük a háztartást elvileg. Szó szerint csinálom én is.

Viszont én úgy gondolom hogy a házimunka -nem akarom -kérdése ha fáradtak vagyunk ha nem vannak dolgok amiket muszáj elvégezni..


Sokat dolgozik barátnőm reggel 8tol este sokszor 9ig is. Ő képes a házimunka nem végzését ráfogni h sokat dolgozik, erre mondtam neki h enis sokat dolgozom de akkor is muszáj megcsinálni..


2019. ápr. 9. 12:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
99%

Nekem sem lenne erőm takarítani, ha este 9-ig dolgoznék reggeltől, nem csodálom, hogy ki van készülve. Lehetnél kicsit megertőbb ezekben az esetekben. Semmi nem történim, ha hétvégén pótoljátok be azt, ami kimaradt.

24/N

2019. ápr. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
37%

Én tényleg nem értem, hogy itt miért misztifikálják sokan túl a házimunkát. Laktam albérletben. Napi átlag fél óra mindenre elég volt, plusz hétvégén 1 óra. Milyen dolgokat kell naponta elvégeznetek, amik nem férnek bele este pár percbe? :D

Amúgy ha te is annyit dolgozol, akkor közöld vele, hogy húzós napod volt. Ha megbeszéltétek a felezést, akkor tartsátok is magatok hozzá.

2019. ápr. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
A panasza teljesen ertheto, ahogyan a te praktikus hozzaallasod is. Ebben az esetben kreativitasra van szuksegetek, uj otletekkel egyszerusiteni es esszerusiteni a folyamatokat. Nagyon sok tippet lehet olvasni a neten pl. tobbgyerekes anyaktol. 13 ora munka egyreszt iszonyatosan sok, masreszt az emberek teherbirasa nem egyforma. A baratnod egyaltalan nem biztos, hogy lusta es meg akarja uszni a hazimunkat, hanem a teljesitokepessege hataran van. Gondolj csak bele, az ugynevezett ferfinatha sem kitalacio, hiaba bosszanto es hihetetlen ez nekunk noknek. Te lehet jobban birod a gyurodest es tobbet tudsz nala vallalni, ezert nem biztos, hogy igazsagos reszedrol kettotok osszehasonlitasa.
2019. ápr. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
15%

#2

Én meg nem értem az ilyeneket, hogy milyen putriban lakhatnak. Amit írsz, az kb arra elég, hogy ne legyenek patkányok....


Mondjuk azt se tartom jó iránynak, amit a kérdező képvisel...


Mi az pontosan, amit nem csinál meg, pedig elengedhetetlenül fontos lenne?

Te mennyit dolgozol?

2019. ápr. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Abban igazad van, hogy meg kell csinálni.

De nem kell egynap mindent. Az olyan apróságok, mint a mosás, mosogatás, főzés (már ha főztök egyáltalán) vagy elpakolni magunk után maximum 1 óra, ha ketten csinálják, fél óra se.

Viszont nyilván neki is van szabadnapja, amikor megcsinálhatja a rá osztott részt, én is sikítófrászt kapnék, ha este 9 után hazaesve a ronggyal és vödörrel várna a párom, hogy akkor még lefekvés előtt mossak ablakot.

2019. ápr. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem csinál, vagy csak nem csinálja hétköznap?


Hétköznap én is érek haza 9-10 után sokszor, akkor engem se nagyon vesz rá senki semmire, de hétvégén mindig patyolat tisztára vakarom a lakást. Hétköznap annyit szoktam, hogy elindítom a mosogatógépet maximum.

2019. ápr. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
60%
#4: Nem írtad le, hogy szerinted mi az, ami nem fér bele hétköznap fél órába, de megmondtad, hogy biztos putriba lakom. Szerinted, mennyire releváns így az írásod? :D
2019. ápr. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
14%

#7

De mégis mi férne bele? Egy gyors porszívózás sincs meg annyi idő alatt...

Mikor akarsz rendet rakni, port törölni, főzni, mosni, teregetni, vasalni, konyhát/fürdőt takarítani, mosogatni, satöbbi satöbbi satöbbi...?

2019. ápr. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
74%
Régen amúgy nekem is nagy volt a szám, hogy ugyanmá' mit lehet házimunkázni negyed óránál tovább, hehh, aztán oda jutottam, hogy onnantól saját lakást kellett fenntartanom mindenestül, és rájöttem, hogy nem egészen volt igazam.
2019. ápr. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Csak az ilyen egyszerűbbre gondolok mint kettőnk tányérjának elmosása vacsi után h ne maradjon éjszakára bűdösödni vagy egy gyors felmosás a kicsi lakásban vagy a kanapén megigazítani a plédet..comb tvzés közbe ruhát hajtogatni v elrakni a ruháját a szekrénybe..


Amikor van egy lazább napja hetente akkor se áll neki h munka után haza jön eszik és pl gyorsan felmos v elteszi a tiszta edényt hanem azt mondja h hadd pihenjen már kicsit

2019. ápr. 9. 13:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!