Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk eggyütt barátnőmmel, már kb pár hónapja ő már nem szerelmes belém, ezt elmondta, de ragaszkodik hozzám. De már azt se annyira. A mi kapcsolatunk nem az az álom kapcsolat, rengeteget veszekedünk, már elején is sok volt a veszekedés, de szerettük egymast, rengeteg olyan pillanat volt. A veszekedéseket általában ő generálja, betegesen féltékeny. Nem lehet kimenni vele az utcára, nem lehet elvinni egy kavézóba vagy pizzázni, vagy vacsorázni, mert folyton azt hiszi hogy én mindenkit megbámulok. Még ha folyamatosan őt nézem miközben sétálunk akkor is én " megbámultam őt". Nem lwhwt elmenni vele vásárolni mert ha egy kasszás nő van, akkor mar "jaj nem birok meletted lenni mert latván hogy csorog a nyálad" közbe végig vele beszéltem meg barátnőmet néztem. Szóval rengeteg solgot beképzel, ami szerintem már-már beteges. Persze ő megbámulhat mindenkit az utcán, meg mindenkire mosolyoghat ugy hogy melettem megy. Az számar nem baj. De én ne kajam fel a vizet. A másik dolog, hogy folyton kibeszél a hátam mögött, egy fiu ismerősének vagy az anyjának. Olyan dolgokat mond rolam amiknek fele sem igaz. Harmadik dolog, nagyon lusta természete van, egésznap dolgozok, ő otthon ül, és arra nem képes hogy kiporszivozzon, főzzön valamit, vagy legalább elmosogasson. Jó énis vagyok sokszor lusta, de ha ő nikcs itthon és én igen akkor megcsinálom a teendőmet még ha nijcs is kedvem, mert tudom hogy örülni fog neki. Ami miatt még eggyütt vagyunk az a gyerek. Igen. 4 hónapos várandós. Eleinte szerettem volna megtattani, mindenki ellenem volt. mindenki el akarta vetetni, csak én mondtam hogy szeretném. Ugy döntöttünk hogy megtartjuk, voszont most kicsit ugy érzem hogy rosszul választottam párt. Mi legyen?
2019. ápr. 9. 12:58
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

Tudom, hogy nem jó dolog mindent erre fogni, de nem lehet, hogy a hormonok miatt van mostanában kifordulva magából?

Én a helyedben ha már így erősködtem volna, hogy tartsuk meg a gyereket, egyszerüen nem engedné a becsületem, hogy otthagyjam terhesen.

2019. ápr. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem szeretném otthogyni, mert fontos a gyerek számomra. De belegondolva hogy igy milyen élete lenne a gyereknek.
2019. ápr. 9. 13:03
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
2.: de miért kellett egy ilyen bizonytalan kapcsolatban ragaszkodni a gyerek megtartásához? Mindig ez van, hogy a ferfinek kényelmes, mert ő ki tud szállni, otthagyni a gyerekét, új életet kezdeni. Így könnyen erősködtél, hogy tartsa meg. Akkor most vállald te is a felelősséget.
2019. ápr. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
amikor ragaszkodtam a gyerekhez, érzett valamit ő is. a fiubarátjának azt irta hogy vár nyárig, addig gyűjt pénzt és elmegy, itt hagy. De titokban irta neki, szóval én erről "nem tudok". Nem én akarom otthagyni, csak elbizonytalanit ez az egész hogy miért teszi ezeket a dolgokat .
2019. ápr. 9. 13:10
 5/8 anonim ***** válasza:
46%

Exfeleségem is ilyen volt, bár igaz nem ennyire extrém módon mint amit te leírtál.

Tudod minden ember magából indul ki. Ha féltékeny ilyen módon az azért van mert ő képes lenne megcsalni.

Exem is állandóan féltékenykedet, totálisan ok nélkül. Érdekes módon ő csalt meg engem.


Jobban jársz ha már most szakítasz! Sok bosszúságtól kíméled meg magadat. Gyerekekkel természetesen foglalkozz majd, hiszen a tied.

F36

2019. ápr. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
5.: ismert, hogy az ilyen apák hogy foglalkoznak a gyerekükkel. Legjobb esetben heti egyszer ránéznek, meg párezer forinttal támogatják a költségeit. De általában még azt sem.
2019. ápr. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagy hiba volt egy ilyen kapcsolatban megtartani a gyermeket, sajnos ezt kell mondanom...de ha most már nem tudsz mást csinálni, akkor azt tudom csak kívánni, hogy legyen normális kapcsolatod a gyermekeddel. A nő felejtős...
2019. ápr. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor most válaszolj a kérdésemre magadban: mit akarsz ettől a nőtől még? A gyerek ne legyen összekötő kapocs, nem kell magyaráznom miért ugye. Ott a tartásdíj, egyezzetek meg és a láthatásiban is, és csá.
2019. ápr. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!