Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiak! Ti benne lennétek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti benne lennétek az eltartott életmódban?

Figyelt kérdés

A barátnőtök nagyon sokat keresne, így nem kéne dolgoznotok.

Az otthoni teendőket látnátok el, hogy ne kelljen megfizetni egy takarítót pluszba.

De a barátnőtök mindent megvenne nektek, luxusban élnétek.


2019. ápr. 12. 16:16
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
38%

"Elég szánalmas, hogy csak a pénzeddel tudsz felvágni."

Nem csak a pénzemmel tudok felvágni, drága. Viszont ha nem tűnt volna fel, a kérdés a pénzről szól.

2019. ápr. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

#8

Ő csak kettővel. :) Tök jót tett az egész családnak, apu végre kiszakadt a munkából (felelős vezető volt egy nagy cégnél, rengeteg idő és stressz), még nem láttam olyan jó apa-gyerek kapcsolatot, mint náluk, és még az életét is át tudta gondolni apu közben, végül vissza se ment dolgozni, beindította a vállalkozását, és most ezerszer nyugisabban élnek boldogan.

Szerintem ez tök jó dolog.

2019. ápr. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

# 6

De te sem kerestél 20 évesen annyit, amennyit most. Gondolom még iskolapadban voltál.

Akkor meg milyen alapon pofázol?

2019. ápr. 12. 16:48
 14/26 anonim ***** válasza:
31%

"De te sem kerestél 20 évesen annyit, amennyit most. Gondolom még iskolapadban voltál.


Akkor meg milyen alapon pofázol?"

Itt mindenki ennyire frusztrált?! Nem pofázom, hanem a kérdésedre válaszoltam. Nem én tehetek róla, hogy jó, ha a nettó 300-at megkapjátok, basszus. 😅

2019. ápr. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
62%
Csak a kérdésre válaszoltál provokatív módon, csodálkozol ha mindenki neked megy? Az egy dolog, hogy a pénzről szólt a kérdés, de szerinted melyik normális ember osztja meg a havi keresetét? Hiába anonim oldal, mielőtt ezzel jössz. Nem mellesleg a felvágás minden szempontból alja viselkedésmód, kereshetsz bármennyi pénzt, ha mellette leszakad a fél világ akkora arcod van. Frusztráltak sem vagyunk, szimplán elegünk van a hozzád hasonlókból. :)
2019. ápr. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
27%

Nem, persze, én kérek elnézést, tényleg nem vagytok frusztráltak. Azért estetek nekem, pontozzátok le az összes válaszomat 0%-ra testületileg, mintha minimum az anyátokat szidtam volna.

Érdekes módon amikor arról van szó, hogy ki hány forintból jön ki havonta, mennyit tud félretenni, és ott leírják az emberek 200-300-400 ezreket, az senki csőrét nem szúrja. Az enyém már igen. Milyen érdekes. 😂

Mindegy, engem nem igazán érdekel a százalékom, a frusztrált fröcsögés, amit kapok, az meg még mulattat is. 👹

2019. ápr. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

# 14


25 alatt a férfiak is örülhetnek, ha nettó 300-at kapnak, ugyanis azok, akik későbbiekben jól fizető szakmát tanulnak, még mindig egyetemre járnak.

Az nem a mi problémánk, hogy nyilván 40 körüli vagy, de azt hiszed, hogy 20-25 évesek illenek hozzád korban.


De nyilván csak butus troll vagy, aki egyetemet is csak filmben látott és senki sem hiszi el, hogy jól keresel. Jól keresni csak egyetemi diplomával lehet és, ha te rendelkeznél diplomával, akkor nem rónád fel a 20-25 éves korosztálynak, hogy alig keresnek pénzt, mert tudnád, hogy valószínűleg épp a vizsgáikkal vannak elfoglalva.

2019. ápr. 12. 17:03
 18/26 anonim ***** válasza:
41%

"Az nem a mi problémánk, hogy nyilván 40 körüli vagy"

29 éves vagyok, de nice try.

2019. ápr. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Leszarom a luxust de dolgoznék otthon és vigyáznék gyerekekre ha a lány karriert akar 26f
2019. ápr. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
A különbség, hogy "ki ha nem én" stílusban adod elő magad. :)
2019. ápr. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!