Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiak! Ti benne lennétek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti benne lennétek az eltartott életmódban?

Figyelt kérdés

A barátnőtök nagyon sokat keresne, így nem kéne dolgoznotok.

Az otthoni teendőket látnátok el, hogy ne kelljen megfizetni egy takarítót pluszba.

De a barátnőtök mindent megvenne nektek, luxusban élnétek.


2019. ápr. 12. 16:16
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Elég hülyeség a kérdésed, mert egy takarítónő nagyjából 6000 Ft/alkalom, és kellhet vagy heti 1x a szolgáltatása.


Ha eltartott lennék, akkor is biztosan a vállalkozásomat nyomnám még nagyobb intenzitással. Azért, mert sosem tudtam semmit tenni.


Nem ego, és nem a férfi szerepek vannak a háttérben, csak túlhaladtam azt az életet, hogy otthon punnyadjak, és elfecséreljem az életem a semmivel.

2019. ápr. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
67%
Soha nem tudnék kitartottként élni. Akármennyi pénz is lenne a háztartásban; valamit biztosan dolgoznék. Azt meg, hogy a barátnőm tartson el..végképp szánalmasnak tartanám; szóval nem, semmiképpen.
2019. ápr. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
67%
Utolsó vagyok: Ja és kedves 29 éves válaszoló; nem ildomos kérkedni azzal, ha apud cégénél dolgozol és strómanként rádsóznak 1,2 millót. Hidd el van más is, aki keres ilyen összegeket havonta.
2019. ápr. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 mikeXxX ***** válasza:
Köszönöm szépen de nem kell eltartatni van mindenem biztos nem kéne ilyen kapcsolat . Akkor ezek szerint takaritó a kiszemelt férfi 😂 !
2019. ápr. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

"nem ildomos kérkedni azzal, ha apud cégénél dolgozol és strómanként rádsóznak 1,2 millót."

Egy külföldi cégnél dolgozom (igen, itthon), apukám közalkalmazott. Annyira viccesek vagytok, hogy így irigykedtek... 😂

2019. ápr. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
47%

Én aztàn nem irigykedem, főleg nem egy 29 éves taknyosra, a férfi nem ebben a korban kezdődik, de lehetsz te 40-es is, ha ilyen paraszt vagy, akkor neked olyan mindegy :)


Nem keres párom havi 1 milliót, de annyit igen, hogy sajàt, hitelmentes hàzban éljünk, ne okozzon gondot tankolni, és elég legyen napi 4 óràt dolgoznom.

Nem megyünk a Bahamàkra, de nekünk megfelel egy belföldi nyaralàs is.


Korban jóval fölötted vagyunk, és azért annyit elmondhatok, magas lóról lehet nagyot esni!


Tovàbbi szép napot! :)


Kérdező, egy igazi férfi egója sosem hagynà, hogy egy nő tartsa el.

2019. ápr. 13. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!