Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ez elég indok lenne arra ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez elég indok lenne arra ha nem pakol el?

Figyelt kérdés

Bnőm sokat dolgozik általában reggel 8tol este 9ig,csütörtökönként csak 4ig, szombaton is5ig kb.


Mégis az ilyen apróbb rendrakasi feladatok mint ruha összehajtás, v tiszta edény elrakása, szóval ami azért nem órák( mert megértem h 12óra munka után fáradt és nem várom el h pl. nekiálljon porszívózni)sem csinálja meg -mert a válasz az h majd megcsinálom ha lesz időm- . Na de én ezt csak kifogásnak érzem.


Én is szó nélkül megcsinálom a házimunkát, de nem akarok senki cselédje lenni mivel közösen koszoljuk a lakást is..30f


2019. ápr. 15. 09:18
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Akkor is van mindenkinek egy "alap igénye" a rendre tisztaságra..
2019. ápr. 15. 11:09
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Te még mindig ezen problémázol? hjajj.. most sem fogsz más válaszokat kapni mint legutóbb, mert ennyi munka igenis kimerítő, és igenis nem mindegy hogy +- fél órát van e még talpon az ember 12 óra munka után.Ha ezeket a dolgokat"apróbbnak" titulálod, akkor esetleg megcsinálhatod, mire hazaér, ha ennyire zavar... Sajnos, nem sajnos, mindenkinek mások az igényei a rend terén is. Van akit egy pohár is zavar ha rossz helyen van, van akit pedig a 3 hetes pizza sem. Nyilván együttélés esetén kompromisszumot kell kötni. De nem úgy tűnik mint ha a barátnőd egy trehany lusta nő lenne, több mint 12 órákat dolgozik, a helyében lehet hogy engem sem zavarna ha hétközben nem a szekrényből hanem a szárítóról, mosogatógépből venném ki a tiszta edényt. Attól nem válsz a cselédjévé , hogy megcsinálod azokat az "apróságokat" amik téged zavarnak, abban az időben amíg ő dolgozik te pedig ráérsz.
2019. ápr. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Ó, hogy elküldeném melegebb éghajlatra az ilyeneket, mint te.

Rengeteget dolgozik a párod, gondolom nem csak maga miatt, hanem közös jövő reményében is, te meg ilyeneket csámcsogsz.

Ha nem tetszik, rakd el.

Gondolom a más tiszta ruhákat kell összehajtani és a tiszta edényt elrakni, ezeket mindig te varázsolod tisztára?!

2019. ápr. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
*a máR tiszta ruhákat...
2019. ápr. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Egész nap nem látod a barátnődet. Miután hazaér, nincs igényed arra, hogy vele legyél? Összebújás egy jó film mellett, vagy tovább megyek, szexuális együttlét? Ne haragudj, de más ember, aki szereti a párját, nem a ruhákra gondol először, amikor látja beesni az ajtón. Az ilyen problémák tudod hol jönnek elő? A kollégiumi szobatársak között.
2019. ápr. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Én is sokat dolgozok csak nem egyhuzamban mert a 2 munkám közt van 5 órám és utána megyek éjjel..
2019. ápr. 15. 13:29
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Úgy gondolod, hogy ezek csak az ő feladatai? Pakold el te a cuccokat aztán kèsz. "Alap igèny a rendre", igen, az a baj, hogy neked csak az igèny van meg, de megcsinálni már nuku, egyszerűbb a másiktól elvárni, aztán puffogni, ha 12 óra meló után nincs kedve nekiállni az otthoni pakolászásnak. Te miket vègzel el mikor hazaèrsz?


"Én is szó nélkül megcsinálom a házimunkát"


Akkor sorold csak, mi az amit ilyen nagy lelkesedèssel elvègzel, ès milyen gyakorisággal? Egyszer beraksz egy mosást meg kiteregetsz, hètvègèn meg talán mèg rászánod magad egy max fèl órás porszívózásra?

Hogy a kèrdèsedre is válaszolják, igen, elfogadható indok, ès nem kifogás.

2019. ápr. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ha ennyit dolgoztok, mi a csudát kell nálatok feszt pakolni? Mi van akkor, ha a kötélről veszed le a ruhát (legalább nem kell vasalni) vagy a mosogatógépből a tányért? Belehalsz?
2019. ápr. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Kiteregetek osszehajtom a ruhat, felmosok porszívózok elmosogatok.
2019. ápr. 16. 09:36
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az sem egészséges, hogy ennyit dolgoztok. Miért csináljátok? Masképp nem jön ki a lakbér, vagy gyűjtötök? Bármi is a cél, mire eléritek belerokkantok és rámegy a kapcsolat. Alig látjátok egymást. A pakolástól függetlenül, nincs más megoldás az életetekre?
2019. ápr. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!