Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ez elég indok lenne arra ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez elég indok lenne arra ha nem pakol el?

Figyelt kérdés

Bnőm sokat dolgozik általában reggel 8tol este 9ig,csütörtökönként csak 4ig, szombaton is5ig kb.


Mégis az ilyen apróbb rendrakasi feladatok mint ruha összehajtás, v tiszta edény elrakása, szóval ami azért nem órák( mert megértem h 12óra munka után fáradt és nem várom el h pl. nekiálljon porszívózni)sem csinálja meg -mert a válasz az h majd megcsinálom ha lesz időm- . Na de én ezt csak kifogásnak érzem.


Én is szó nélkül megcsinálom a házimunkát, de nem akarok senki cselédje lenni mivel közösen koszoljuk a lakást is..30f


2019. ápr. 15. 09:18
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

"Kiteregetek osszehajtom a ruhat, felmosok porszívózok elmosogatok"


Ok, ez nagyon jól hangzik, de milyen rendszeressèggel? Mert ha ezek közül hetente 1-2 dolgot megcsinálta, az nem nagy szám. Ő miket szokott csinálni?

2019. ápr. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Észreveszem magamtól, h mit kell megcsinálni..
2019. ápr. 16. 15:07
 23/27 anonim ***** válasza:
Remek, akkor csináld. De értsd meg, mindenkinek más az ingerküszöbe. Van aki már csak akkor kap észbe amikor nincs tiszta tányér, van aki meg mindent rögtön megcsinál.
2019. ápr. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon kitèrsz a válasz elől. Èszreveszed rendben, de meg is csinálod? Vagy csak pattogsz, hogy te èszreveszed, ő meg nem csinálja meg? :)))

Egyèbkènt meg mindenki más. Nem mindenkinek az a prioritás, hogy hazaèr vègre az egèsz napos munkából, akkor pakoljon. Mègha nem is órák hossza tevèkenysèg lenne, akkor sem. Igaza van. Eleve ez a sok meló hosszú távon nem egèszsèges. Nemhogy mèg otthon is folyton a kötelessègeket lesse abban a kis időben is, mikor nincs munkában ès nem alszik.

Ha neked ez ennyire lètkèrdès, hogy üres legyen a mosogató, akkor hajrá, pakold el magad, ha te ettől èrzed jobban magad. De legyèl már tekintettel arra, hogy neki nem az az èlet, hogy a fikarcnyi kis szabadidejèben is a rámolással foglalkozzon.

2019. ápr. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
0%

Igenis vannak nagyon lusta és koszos nők, akikről nem is gondolja az ember otthon mekkora kupiban képesek élni, mert nagyon adnak magukra, az utolsó divat szerint élnek, de megszokták, hogy anyuci elvégez helyettük mindent. Párkapcsolatban is ilyenek maradnak, itt a pasi szokott besokkalni, amit megértek.

Aki igényes a tisztaságra, az munka mellett is tiszta lesz, mert nem dobja szanaszét a cuccait és nem hagyja a mosogatnivalót 3 napig a mosogatóban...A helyedben az ő cuccait otthagynám, egy idő után talán magától is megcsinálja. Ha nem, akkor nem kell ilyen koszoskával együtt élni.

Az én férjem is elvárta volna, hogy mindent én csináljak otthon, hát megszoktattam, hogy van szekrény, van szennyes tartó, van mosogató, van víz... Ezek használata nemcsak egyedül az én feladatom, neki is van két keze és igenis csinálja meg, ha kell.


N

2019. ápr. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
25ös. Hogyan szoktattad rá?
2019. ápr. 18. 10:32
 27/27 anonim ***** válasza:
0%

Otthagytam a cuccait a kanapén, persze nem tetszett neki. Ha megkérdezte az ő ruháit nem teszem el? Azt válaszoltam neki, neked is van kezed. Szeretett volna ugráltatni, hozzak vizet, szinte mindent, mint egy házi cseléd, mert kényelmes volt. Na persze, nem estem a fejemre. Ha ő nem csinálta meg, én is otthagytam, ha szólt valamiért vissza válaszoltam, hogy ő is meg tudja csinálni. Megtanult mellettem elpakolni maga után, elmosogatni, vásárolni és a húst is feldarabolja. Persze sok minden mást én csinálok, amit ő nem csinál, nem csizkáztazom, de nem is szolgálom ki.

Én úgy gondolom, hogy egy kapcsolatban ketten vannak, egymást lehet segíteni, de nem kihasználni. Ha egy nő vagy férfi nem hajlandó bizonyos dolgokat megcsinálni, az lusta. Ha sokáig csak te egyedül fogod a házi munkát csinálni, akkor készülj fel hogy a gyereknevelés is egyedül a te gondod lesz.

Szerintem nálatok te vagy a rendszerető, a barátnőd pedig hanyag, lusta. Nem kell mániákus rendszeretőnek lenni, de ha valaki az alaptisztaságot nem szereti, az később sem fog változni.


25# voltam

2019. ápr. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!