Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti mit gondoltok arról, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok arról, ha a párotok (barátnőtök, feleségetek) kijelentő módban fogalmazza meg a kívánságait?

Figyelt kérdés

Pl. ilyeneket mond, hogy "Menj el a boltba, és hozzál ezt meg azt. ÉS KÖZBEN BEUGRASZ ide meg oda."

Vagy pedig ilyet, hogy: "Itt a szemetes zsák, ezt KITESZED, és ha már kint vagy, FELSÖPRÖD a járdát."

Nem mondja, hogy "Közben ugorjál be ehhez vagy ahhoz". Azt sem, hogy tedd ki a szemetet és seperjél fel.

Nem.

Ezt vagy azt megcsinálod.

Így. Kijelentő módban.

Ha visszakérdezek, hogy "Igen, én ezt csinálom?" Akkor én kötekedek, és könyörögtetni akarom őt.

Pedig halálosan idegesít.



2019. ápr. 30. 05:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem a párodnak valami szellemi problémája lehet mert normális ember ilyet nem mond. Nekem a volt munkahelyemen csinálták a kolegák. Én mondtam hogy hogy: ezt honnan tudod te jós vagy? . Szerintem tedd szóvá mert ez nem normális dolog.
2019. ápr. 30. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%

Azt, hogy ez a tulajdonsága már a randizas fázisban látszik. Így nem is lesz a barátnőm.


Ha meg később szedi fel, akkor az első 1-2 alkalommal kell tisztázni, hogy ez az irány nem működőképes

2019. ápr. 30. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
98%
Le kell állítani. Mondd meg neki, hogy lehet ezt szépen is kérni, nem vagy a szolgája.
2019. ápr. 30. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
98%
Párszor mondj nemet neki. Amíg megcsinálsz mindent, szó nélkül, ez sose fog változni.
2019. ápr. 30. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
49%

Erről ez a film jut az eszembe:

https://www.youtube.com/watch?v=D1PziqueLZc

2019. ápr. 30. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
72%
Ez egy állat, egy diktátor, egy zsarnok! Menekülj tőle!
2019. ápr. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
97%
Apám nője is így kommunikál. Megszokta, hogy a lányának osztogatja a parancsokat. Rohadt idegesítő.
2019. ápr. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
49%
Ilyen nem is lenne a barátnőm, ha mégis első ilyen szöveg után mehetne amerre lát. Sajnos valószínű, hogy nekem is ilyen csaj fog juttni valamikor fizimiskambol adodoan, csak én ám marhára nem leszek senkinek se a papucsa, inkább halok meg egyedül.
2019. ápr. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem én ilyenkor elmennék mozizni, ott is vacsiznék. Aztán hazamennék üres kézzel, és még a filmet is elspoilerezném, csakhogy mégjobban megpukkadjon a hülyeségében 😃
2019. ápr. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
68%
Nekem anno a nagymamám beszélt így, kijelentő módban. Baromi irritáló volt (sváb volt, anyanyelve német, lehet, hogy ezért is, bár nem tudom...) Nagyon utáltam ezt a stílust, szerencsére ritkán voltam vele huzamosabb ideig (max. nyári szünetekben.)
2019. ápr. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!