Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti feleségetek/barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti feleségetek/barátnőtök mennyi időt tölt a fürdőszobában? (Amikor hajat mos, szőrtelenít, tehát ami hosszabb ideig tart)

Figyelt kérdés

Az én barátnőm akár 1,5-2 órát is képes a fürdőszobában eltölteni. Annyi testápolási/hajápolási cuccot használ egy fürdés alatt, hogy sok létezéséről nem is tudtam.

Kezdi a fürdést:

-Valami arc tisztító folyadékkal áttörli az arcát

-Majd mikor már a víz alatt áll, szintén az arcát arctisztító krémmel keni.

-Hajmosás

-Balzsam

-Tusfürdő

-Teljes bőrradír

-Ismét tusfürdő.

-Intim mosakodó

-Ha szőrtelenít akkor használ valami szőrtelenítő zselét.

-Fogat mos

Majd folytatja a többit kint a különböző krémekkel

-Testápoló

-Arckrém

-A talpára egy külön krémet használ

-A hajára hajhab

-Fújós valami hajápoló

-A hajvégekre pedig haj olajat használ


A ti barátnőtök is ennyi mindent használ? Vagy csak az enyém viszi ennyire túlzásba a dolgot.



2015. nov. 24. 22:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
83%
Én is,sőt még bekészítek vmi piát meg nasit :)
2015. nov. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Fél óra-40 perc maximum. De mit zavar téged, hogy ennyit törődik magában, hogy igényesen nézzen ki és tetsszen neked? Ha meg nem töltene benn ennyit, akkor meg eldobnád, hogy nem szép és keresnél új farkadra valót. Ilyenek a férfiak.
2015. nov. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
88%
Ez az egész, amit leírtál, egy teljesen alap rutin az igényesebb nőknél.
2015. nov. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki,hogy igényes barátnőd van..

Egyébként igen,én barátnőm is órákat tud a fürdőben tölteni de nem gond számomra...legalább végig tudom nézni a meccset :)

2015. nov. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
96%

Ezeket én is használom nagyjából, annyi különbséggel, hogy bőrradírt nem mindig, borotválkozáshoz meg a tusfürdő is megfelel, a talpamat se kenem minden zuhany után de arra is használok krémet és hajhabra sincsen szükségem.

Túlzásnak viszont még így sem érzem, ezek általában szükségesek ahhoz, hogy egy lány szép és ápolt legyen.

2015. nov. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
72%

Feleslegs cicoma és bohóckodás, kozmopolitáknak való.


Ennek fele is untig elég.


Akkor marad csak a fürdőben, ha épp ott kötözöm ki.

2015. nov. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Azért zavar, mert TV-t nézünk indulnék zuhanyozni. Azt mondja, hogy hagy menjen már ő először, mert ha én megyek nagy gőzt csinálok a fürdőbe és akkor begöndörödik a haja. Mondom ok, de akkor siess.. ÉS akkor ki jön 2 óra múlva úgy, hogy hajat mosott. Ilyenkor legszívesebben a falnak mennék, mikor én a zuhanyzást letudtam volna 10 perc alatt és ő nyugodtan annyit tud fürdeni amennyit akar. És ezt nagyon sokszor megcsinálja velem.
2015. nov. 24. 22:30
 8/26 anonim ***** válasza:
97%
LoL, aztért megnézném, ennyi sz.r használata után hogy nézhetne ki valójában, ha egy napig nem juthatna hozzá a cuccaihoz, csak egy egyszerű tusfürdője, meg egy samponja lenne és nem zuhanyozhatna egy többszáz liter vizet egyszerre. Lehet, fel sem ismernéd.
2015. nov. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
32%

Ha 10 perc alatt végzel a zuhanyozással, akkor nem mosakszol meg rendesen.

Kb ennyi idő alatt végez az asszony is. Ha már fél órát tölt a fürdőben, akkor az már extra.

Szétvet az ideg, hogy mennyire nem törődik magával. De ha gondolod, akkor cserélhetünk. Én tudnám díjazni, a barátnődet, te meg a feleségem. Főleg, hogy biztos te is szeretnél egy jó kis 40-est...

2015. nov. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
8. hozzászóló. Ne legyél már világtalan, nem azt mondtam hogy 2 kg alapozót meg ilyesmit ken magára. Ezek nem maradnak meg rajta, szóval nem változtat a kinézetén.
2015. nov. 24. 22:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!