Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek van értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme együttmaradni a párommal? 29 hetes kismama vagyok

Figyelt kérdés

Elhidegültünk.

Benne nem lehet megbízni egyre durvább.

Nagyon nem megbízható és sokszor még a nyilvánvalót is tagadja!

Ha indulatos csúnyán beszél nagyon sok vitánk van/volt és ezek sokszor fajultak el

többször kaptam idegösszeomlást vita közben.

Persze terhesen ez a legrosszabb.

De az még aggasztóbb hogy mi lenne itt később.

Annyira félek hogy nem merem megkockáztatni vele mert egy kisbaba mellett nem kaphatok idegösszeomlást hogy elvigyen a mentő!

Többször volt az a megérzésem még a régit szereti és én csak egy árnyéka vagyok és ezért a tőlem születendő gyerekünk is félek csak az lesz.

Többször volt hogy elhagy és ekkor a gyerek még csak nem is érdekelte hogy itt van a hasamban!

Majd néha meglátogatja ilyeneket mondott meg hogy majd elmondja neki egyszer miért nem volt az apja!

Máskor meg mikor béke van áradozik mindenkinek memnyire várja már a kicsijét!


Ő is apa nélkül nőtt fel és bátyja is elhagyta a kislányát..

Egyszer ilyen a hangulata egyszer olyan és rajtam csattan .

Minden!


2018. aug. 1. 22:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%

Hát, erre csak annyit:


Évek mulva, majd el fogsz gondolkodni, hány ember életét tetted tönkre-beleértve a saját életedet, és a gyerekedét is, mert akarnok voltál, holott teljesen tudatában voltál annak mit teszel, csak neked az erőszakosságod, és az akarnokságod felette áll mindennek. Mert te majd megmutatod, hogy punktum csak azért is az lesz amit te kigondoltál.


Felesleges itt játszanod a szegény nőt. Állj a tükör elé, és mutass magadra.


Minden jót és szépet. A gyereket sajnálom, egyes egyedül.

2018. aug. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos èn sem hiszem el, hogy nem tudtál a férjed hangulatingadozásairól, dühkitöréseiről, agresszivitásáról. Ha így bevállaltad vele a gyereket, kapd össze magad! Nem lesz rgyszerű életetek!
2018. aug. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Édesanyám szerint ha így döntök hogy elszakítom magamtól akkor majd a lelkiismeretemmel el kell számolnom hogy a gyerekemnek mit mondok azért nincs apja mert elhajtottam..
2018. aug. 1. 22:29
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehet azt kéne hogy terhesség alatt kicsit távolabb lenni a párodtól vagy haza költözni a szülőkhöz. Később a baba jovetelkor átgondoljátok újra addig neki is lesz ideje! Lehet csak egy kis idő kell mindkettőtöknek. A terhesség sem könnyű a hormonváltozások miatt én is voltam terhes. A döntés ilyen állapotban nem biztos és ne is legyen az.Várj egy kicsit.
2018. aug. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
76%

3 Te már itt tönkre vágtad a gyereket bezonyám. De majd megtudod.Csak amikor felnőttként eléd áll, hogy miért olyan lett az élete, mint ami, akkor ne másra mutogass, hanem magadra.

Nem sajnállak, egy percre sem. Az akarnokságod hosszútávú gyümije, olyan gyötrelem lesz számodra, amit életed végéig fogsz hordani.

2018. aug. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Anyukád érzelmileg manipulál és az őskorban él, ahol a család akkor is egybe kell hogy legyen ha apuka iszákos agresszív állat.


Ha nem vagy vele boldog, sok a vita, kikészít téged és nincs tekintettel rád, akkor lényegtelen milyen apuka lesz, társként megbukott és az a gyereknek sem fog jót tenni ha anya apa gyilkolja egymást. Lehet hogy stabil családja nem lesz a gyereknek, de inkább kiegyensúlyozott légkör mint mérgező és így legalább magadnak is megadnád az esélyt, hogy olyat találj aki értékel téged is nem csak a gyereket hangulata szerint.

2018. aug. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
34%

Én vetélnék ha nő lennék. Gyereket csak is tökéletes, felelősségteljes, gondtalan környezetben szabad szülni.

Nálad semmi sincs, aminek a baba issza meg a levét majd....

2018. aug. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
86%
Nem ismeritek a fogamzásgátlót? Ilyenbe annyira kell egy baba..
2018. aug. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
44%

Ide párterápia kellene - de nagyon sürgősen!


Sajnos nyáron még az Egyházakban is szünetel ez a szolgáltatás! (Pont ma kérdeztem meg.)


Nem lehetséges, hogy önbizalommal hiánnyal küzd ennyire? Fél attól, hogy milyen apa lesz belőle - a tapasztalt minták alapján?


A Kismamával együtt Kispapa is SZÜLETIK LÉLEKBEN!

2018. aug. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
96%
És mindez az elmúlt 29 hét során jött elő. Azelőtt ő volt az álompasi. Ha ilyen borzalmas személyiség, akkor hagyd el!
2018. aug. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!