Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Maradjak tàvkapcsolatban vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradjak tàvkapcsolatban vagy ennek semmi értelme?

Figyelt kérdés

Tàvkapcsolatban élünk pàrommal a kezdetektől 1,5 Nagyon messze élünk egymàstól. 2018 nyarat nàlam tőltötte és télen 2 hónapot én voltam nàla külföldön. Megbeszéltük,hogy kiköltözöm hozzà 2019 januàrban..

(Haza jöttem és kiderült teherbe estem, mindennél jobban szerettem volna megtartani,de ràmtolta az abortuszt ami miatt lelkileg azóta sem vagyok jól.)

(Elis hidegültünk kissé... sok vita,hazudozik,letagad dolgokat...)

Sajnos vissza mondta,mert van egy pici yorkim és àllítólag nem mehet a lakàsba (albérlet) kisàllat.. Pedig kint volt velem nàla.Azt mondta szóltak neki mikor eljöttem,hogy nem szabad.

Azóta 2 havonta talizunk. Rengeteget vitàzunk.

Sokat füllentett lényegtelen dolgokban amit nem értek. Próbàltuk megbeszélni. De csak azt hajtja,hogy én làtom őt rosznak..

(Én úgy gondolom a hazugsàg,tagadàs nem való egy kapcsolatba)

Màrciusban megbeszéltük,hogy haza költözik ő màjus elején.

Pàrnapja bedobta,hogy nem jön haza nem hadja a munkàjàt és a fizetését.

Szakítottam vele.

De hívott,írt mindenhol.

Gondoltam adok neki egy esélyt,de mar bejelentette,hogy nagyon szeretne velem élni.. de sok munkàja van és nem hagyhatja csak úgy ott (előrelàthatóan szeptember) Én úgy veszem észre ez a szept.csak időhúzàs,hogy addig ne is hozzam fel a témàt. De akkor miért nem hagy ha nem is akar? Nehezen bírom màr a tàvkapcsolatot. Nem olyan könnyű amilyennek làtszik.

Ti mit làttok ebből?



2019. máj. 4. 14:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Alapból problémás szerintem távkapcsolatban lenni valakivel, hiszen nem ez a normalis valljuk be ha kettő ember aki szereti egymást hosszú ideig tudja tartani ezt az állapotot! Én azt mondom ha igazán szeretitek egymást az egyiknek másiknak is áldoznia kell hogy ténylef együtt élhessetek!

A irott szöveg alapján úgy látom nem ilyen erős ez a kapcsolat, különben nem lenne semmilyen oka az embernek arra hogy húzza halassza az összeköltözést! A kisbabát sajnálom nagyon! Remélhetőleg jó döntést hoztok vele kapcsolatban is hiszen nem neki kellett gondolkodnia akkor amikor Ti nem figyeltetek a védekezésre! Kitartást Neked!

2019. máj. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok félreolvastam az abortuszt akkor ezen mar túl vagy! Sajnálom és ne aggódj majd lesz olyan aki igazán szeret ahhoz hogy ilyenre ne kényszerítsen rá.
2019. máj. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!