Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A párom gyerekei miatt élünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom gyerekei miatt élünk külön, jogos a haragom feléjük? Kiskorúak de közös életet szeretnénk nélkülük.

Figyelt kérdés
A párom özegy 2 gyerekkel,oda költöztem hozzájuk és boldog voltam és szerelmes nagyon.Minden gondolatom azon volt h nekik mivel kedveskedjem.Először a gyerekekkel volt jó kapcsolatom aztán semmi nem volt jó nekik,mocskoltak minket,vergődtek,mindig a nagyapjuknál voltak.A párommal mi szeretjük egymást de én meguntam h nem néztek semmibe és a pláne h nekik minden mocskot bekellett nyelni mert őket nem lehet nevelni mert a párom úgy van vele az élet megneveli majd,ezért haza költöztem a családi házba.Hiába tervezünk közös életet a 2 gyerek miatt mivel 13 évesek nem lehet,bár a párom a nagyapjukra hagyná őket,mivel am is mindig ott vannak,de én lelkizek ezen és félek h ezzel a tudattal nem tudnék boldogan külön élni.Mit tegyek?Én vagyok a rossz?Vagy merjek külön életbe kezdeni a párommal?

2019. máj. 4. 19:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Neked nem taszító egy olyan ember aki ennyire szrik a gyerekeire? Aki simán elhagyná őket az új párja miatt? Ne haragudj de ritka taszító az összes jellemvonása. Mit akarsz egy ilyen emberrel? Semmi felelősségérzete nincsen és még csak kiállni sem tud érted. Mire jó ennyire semmirevaló emberrel együtt lenni?
2019. máj. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ööö.... Szóval van egy párod, aki nem akarja nevelni a gyerekeit, mert majd az élet... Meg lepasszolná őket a nagyapjukhoz. Remélem, nem akarsz egy ilyen embertől gyereket. A leírásod alapján nem a gyerekek itt a legfőbb probléma. Én szívesen elolvasnám ezt a történetet a párod szemszögéböl is.
2019. máj. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha a párod képes lenne másra passzolni a gyerekeit, akkor arra készülj ha köztetek bármi gond lesz és van gyereketek akkor a ti közös gyereketekre ugyanúgy sz**ni fog!

Én elkövettem ezt a hibát, nem vettem észre az egyértelmű jeleket.

2019. máj. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Itt azon csúszott el a dolog h senki nem nevelte a gyerekeket,nekem meg nem engedte,hiába nekem is van egy ovis lányom,őt neveljük közösen de az övéit nem lehet,nem segítenek,hálátlanok,csak az számít tele legyen a zsebük,csavarogjanak meg vagyonuk legyen jó nagy.És az apjukat is számon kérik h mi az h nem minden pénzét rájuk költi.
2019. máj. 4. 20:01
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ez az eredménye, hogy a párod nagy ívben tojik rájuk. Ha csak pénzben fejezte ki a szeretetét feléjük,akkor nekik csak a pénz az érték. Szomorú ez, de én nem terveznék hosszú távra egy ilyen pasival.
2019. máj. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Párod nem felnőtt, a gyerekei meg pofátlanok. minden gyereket lehet nevelni, csak akarni kell. Nem tudom mit akarsz ilyen embertöl, meg hogy engeded a gyereked közelébe.
2019. máj. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ezért is jöttem el mert én nem ilyen gondolkodással nevelem a sajátom.Csak mióta eljöttünk minket a tenyerén hordoz.Igazából ő nem bánt,csak ez fájó h emiatt nem lettünk egy szép közös család mert ő így áll a gyermekeihez...pedig én mindig mindent jeleztem felé és mégsem tett semmit.Én meg egyedül kevés voltam.
2019. máj. 5. 20:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Kamaszoktol mit varsz ? Legnehezebb eletkor termeszetes hogy utalnak
2019. máj. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Engem az elején nagyon is elfogadtak,sok helyre elvittem őket,játszottam velük,beszélgettem,sőt próbáltam az apjukat rávenni h külön is szánjon rájuk időt,meg dolgozzon kevesebbet h velünk is legyen.Arról nem én tehetek h az apjuk nem tudott mit kezdeni velük,míg nem mentem oda is inkább dolgozott hétfőtől vasárnapig reggeltől estig csak ne legyen velük.
2019. máj. 6. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!