Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Tönkremegy a kapcsolatunk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkremegy a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt, több mint 10 éve ismerjük egymást. Egyszer már szakított velem, akkor közel fél évig külön voltunk. Tavaly novemberben közös lakást vettünk. Meló mellett egyetemre jár, 2 hetente hétvégén alig van itthon. Így sokszor elmarad a házimunkával. Tegnap a fejemhez vágta h kimoshattam volna az ő ruháit is. Mondom én nem tudom h ő hogyan most. Összekaptunk. Ne idegeljem mert a záróvizsgáira készül. A húgomnak ad igazat(2 hónapja nem beszélek vele) és én ezt szerinte elsírtam anyáméknak és ezért apám bunkón beszélt vele.
2019. máj. 14. 17:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idösek vagytok?

Közös lakást vettetek, de még a mosást is külön intézitek? Hát ilyet se hallottam.

2019. máj. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Talán jobban jártatok volna egy közös mosógéppel.
2019. máj. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Én 29/f ő 24/n.

Ő szokott mosni és egybe a ruháinkat. Én nem mertem az övéit kimosni, csak a zoknijait mert van sok kényes gönce. Honnan tudjam hogy hogy akarja?

Szerinte én azért nem mostam ki mert haragszom rá. Amúgy haragszom, de nem ezért csináltam.

Összevesztem a húgommal nagyon 2 hónapja és ő neki ad igazat. Mikor mondtam hogy ez nekem rosszul esik akkor azt mondta hogy ő annak ad igazat akinek szerinte igaza van és ez nem a kapcsolatunktól függ.

2019. máj. 14. 19:49
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Bocs azt hittem lány vagy.

Figyeld, az hogy kinek ad igazat - nem tudom mi volt a gond - de had döntse el ő. Nem kell azért neked adnia mert a párja vagy.

Első voltam.

2019. máj. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Annyira tanul hogy tegnap is a trónok harcát nézte. És megkérdeztem hogy ez is benne lesz-e a vizsgába és totál leoltott. Hogy ha annyira érdekel engem a vizsgája akkor többet is csinálhatnék otthon.
2019. máj. 14. 19:58
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem túl biztatóak az előjelek.
2019. máj. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Na jó, de a trónok harcát azt muszáj megnézni.
2019. máj. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ne idegesíts te is.
2019. máj. 14. 21:25
 9/15 anonim ***** válasza:
Bocs.
2019. máj. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nem akarom elveszíteni. Szeretem.

Ő meg a nappaliba alszik vasárnap óta mert sokáig fent van😞😞

2019. máj. 14. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!