Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki, hogy van egy közös gyerekünk, akiről nem tud? Tönkremegy a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

Sok mindent rosszul csináltam az életemben, de azt nem bántam meg, hogy van egy 4 éves kislányom. Viszont az akkori barátomnak nem mondtam meg, hogy terhes vagyok, megszakítottam Vele minden kapcsolatot.

Viszont most újra közel kerültünk egymáshoz és már teljesen más Vele az egész kapcsolat, mint akkor... Sokkal érettebb lett Ő is és én is.


Beszéltünk arról, hogy esetleg megpróbáljuk komolyan a dolgot, tehát nem csak összejárunk. Viszont muszáj lesz Neki beszélnem a közös kislányunkról.


2014. okt. 19. 10:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kezd ezzel: "szia, jössz 4 évnyi elmaradt gyerektartással."
2014. okt. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem fog örülni, de inkább elôbb...
2014. okt. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ne legyenek nagy elvárásaid. Azt egyáltalán tudja, hogy van egy lányod? Mert ettől is nagyban függ, hogy hogyan kellene a dolgot tálalnod.
2014. okt. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem tudja, nem beszéltem Neki túl sokat az itteni életemről.
2014. okt. 19. 10:32
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát, akkor személyesen, minél hamarabb. Hogy nem mondtál el neki valamit 4 éve amikor szétmentetek. És most mondd el.
2014. okt. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem örülnék neki, és látni akarnám a kislányom. Meg nagyon dühös lennék, hogy 4 évre megfosztottál a gyermekemtől. Meg felvetődne bennem, hogy nem is az enyém, csak ezzel akarsz magadhoz láncolni. Gondolkoznék egy apasági teszten. Nagyon rossz érzés lenne, hogy nem mondtad el, hogy gyermekünk fog születni.
2014. okt. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. mindenképp mond el neki. örülnék neki hogy végül elmondtad az igazságot.
2014. okt. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is mond el neki.

Bár majd annyit megtennél, hogy leírod, hogy fogadta?

2014. okt. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Majd leírnád , hogy mi lett miután elmondtad neki?
2014. okt. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Költőnő? ***** válasza:

Hát megdicsérni egész biztos nem fog, de hoztál 4 éve egy döntést nélküle. Most eljött az ideje, h szembenézz a következményeivel.

Reméld a legjobbakat, nagy levegő és hajrá.

2014. okt. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!