Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Össze költözés? Vélemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze költözés? Vélemény tapasztalatokat kerek szépen?

Figyelt kérdés
Milyen volt nektek az össze költözés . Pl ha latja egy 30 40 eves leírna h részletesebben h pl elso összeköltözésem vége lett.elonyok hátrányok. Vagy eggyütt vagyunk még? Aki élt a párjával tapasztalatok ? Nem égett ki a lang ? Szexuálisan is ?
2019. máj. 17. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
96%

Fél év után szétköltöztünk. Munkából előbb ért haza mint én, és szerinte túl nagy elvárásaim voltak...pl szellőztessen mire hazaérek...

Leült a gép elé és estig játszott. Este 10-kor bújt, hogy szexeljünk...

Gondolhatod, hogy nem volt kedvem.


Heti 5 nap arra értem haza, hogy fél 3-tól játszik a gépen, ha meg kellett mozdulnia ment a pofavágás....


28N

2019. máj. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első összeköltözésem 4 évig tartott. Nem volt nagy baj, attól eltekintve, hogy a barátnőmet kúrogatta.
2019. máj. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hu kemény. Kíváncsi vagyok még több tapasztalatra .köszönöm a választ. Sajna erre nem lehet jot mondani
2019. máj. 17. 18:20
 4/6 anonim ***** válasza:
5 ev utan koltoztunk ossze, 6 ev utan szakitottunk. :D
2019. máj. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy év után költöztünk össze. Már nagyon vártuk, mert előtte távkapcsolatban éltünk. Mindketten estig dolgoztunk, nem volt idő megunni egymást. Azóta házasok vagyunk. Mostanában kicait döcögősebb, mert már 15 éves a kapcsolatunk, de igyekszünk több időt együtt tölteni.

Az összeköltözéskor minden jött magától, hamar kialakult, hogy kinek mi a dolga. Szerintem jó, hogy az ember együtt él valakivel, mert így derül ki nagyon sok dolog a másikkal kapcsolatban, ami a randizgatás során nem tűnik fel.

2019. máj. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kb 3 év együtt járás után költöztünk össze. Hát nálunk is voltak súrlódások, hisz ilyenkor minden oldalát látjuk a másiknak, ki jönnek azok a bizonyos rigolyák, stb. Volt sok veszekedés mire sikerült összehangolódni, na meg sok kompromisszum kellett hozzá. Ennek 4 éve, azóta házasok vagyok és gyerek is van.


27N

2019. máj. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!