Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Bevállalnátok így az együttélé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevállalnátok így az együttélést? 26/N

Figyelt kérdés
Párommal lassan másfél éve leszünk együtt és tervben van hogy albérletbe költözünk. Eleinte lakást akartunk venni ősszel de lehet felmennek a lakásárak és így nem tudnánk venni. A másik hogy mi sose voltunk sok napot együtt így egyből hitelt felvenni kockázatos. A legfőbb ok hogy albérletet akarunk az hogy én náluk nem tudok élni mert nem tudtam beilleszkedni a családjában. Szüleivel az utóbbi időben úgy érzem nem tudok jól kijönni és sose tudtam összebarátkozni. A tetőtérben elférnénk de a konyha közös. Anno másfél éve úgy jöttünk össze hogy azt mondtam neki próbáljuk meg a kapcsolatot, de én akkor sok csalódáson vtam túl és lelkileg labilis vtam. Nem voltam szerelmes de azt hittem majd idővel az leszek. Sajnos sose éreztem azt a szerelmet amit kellene az előző páromnál sem. Szóval az elején még boldog voltam azért meg szerettem kimenni hozzájuk de az utóbbi időben egyre kevesebbet akarok menni és nem érzem magam boldognak. Szülei miatt is mert nem igazán kedvelik hogy ennyire csendes visszahúzódó vagyok és sokszor megbántottak már. Szerintetek így mennyire fog segíteni az albi? Össze tudunk majd csiszolódni vagy nekünk nincs jövőnk? Nyilván ott fog kiderülni de párom velem szeretne tervezni és rajta látszik is hogy nagyon szeret.
2019. máj. 18. 08:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Felnőtt vagy és mindenképp csináld azt amit a szíved is akar, de a saját károdon fogsz tanulni ha az együttélés alatt sorra derülnek ki a dolgok hogy mik nem működnek együtt. Sajnos ez ilyen, minden akkor válik világossá amikor egy fedél alatt vagy valakivel.


A legnagyobb probléma nálatok nem az albérlet, hanem hogy nem jössz ki a családjával. Ez a lehető legrosszabb. A fiú mindig az anyjára fog hallgatni, az ő szava számít, akkor is ha szeret téged. Nyilván a te kapcsolatod a családdal nem lesz jobb, legalábbis nem lesz őszinte. Gondolom te se bírod őket és ők se téged. Ha együtt maradtok akkor ne számítson a párod a szülei támogatására. A saját véleményem az, hogy nem akarok olyan családba tartozni ahol nem szeretnek és púp vagyok.

2019. máj. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

"Nem voltam szerelmes de azt hittem majd idővel az leszek. Sajnos sose éreztem azt a szerelmet amit kellene az előző páromnál sem."


És a jelenlegi párodba sem vagy szerelmes ezek szerint. Ez számomra el is dönti a kérdésre a választ: Nem, semmiképp sem költöznék össze olyannal akibe másfél év után sem lettem szerelmes. (Sőt én szakítanék is az illetővel, 30 felé közeledvén nem húznám az idejét szegénynek, hadd találja meg a társát, hiszen mint írtad ő nagyon szeret téged, ez kib*szás vele).

Nincs jövőtök együtt.


28/N

(23 éves voltam amikor megismertem a férjemet, a harmadik randink után összeköltöztünk mert kb egy percet sem akartunk többé a másiktól távol lenni, de mi mondjuk az elejétől nagyon szerelmesek vagyunk, ez csak nőtt az évek során)

2019. máj. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is az tunik a legnagyobb gondnak, hogy o szerelmes te meg nem. Ejj, nem emlekszel milyen volt, amikor teged bantottak meg? Erre volt jo az a lecke, hogy a hatarozatlansagod miatt most te bants meg valaki mast? Ha nincs szerelem akkor minden bukta.
2019. máj. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!