Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek egészséges dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egészséges dolog a félidős terhes feleséget házfelújításba befogni dolgozni?

Figyelt kérdés
Falat vakarni, glettelni, vödröt cipelni, padlózni segíteni...stb.
2019. júl. 17. 17:07
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
51%

Igen. Anyám 9. hónapos terhesen is cipekedett. Senki nem hal bele a munkába. A mostani nők vannak elkényelmesedve.

Félidős terhesen nyugodtan glettelhet és padlózhat. Falat csiszolni nem ajánlom a por miatt és a nagyon nehéz vödröket se cipelje.

2019. júl. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
79%

Persze, miért ne? Nem beteg, hanem terhes.

Nyilván nehezet ne cipeljen, stb., de pl. a glettelés kifejezetten pepecsmeló, simán csinálhatja... meg lehet ezt oldani ésszerű keretek között.

2019. júl. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
85%
Amit bír kisebb munkákat csináljon:) nem jo egesz nap pihen kivéve ha veszélyeztetett terhes.
2019. júl. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
90%

Attól függ.

Ha veszélyeztetett terhes, akkor nyilván nem.

Ha nem, és ő úgy érzi hogy bírja(!) akkor miért ne? Amiket írtál, annyira azért nem iszonyatos melók (éppen most nyomatjuk ezeket mi is, sokkal könnyebb mint hittem).

2019. júl. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
szerintem tök mindegy, hogy itt mi mit gondolunk, ha neked nincs kedved hozzá, és jobban esne filmet nézni, olvasgatni, sétálni, stb. akkor szíved joga. A gyerekre fel kell készülni lelkileg is, már csak pár hónap, és úgyis nagyon sok dolgod lesz, szóval most még töltsd azzal, ami jól esik. De konkrétan az érdekel, hogy káros lehet-e az egészségre: szerintem nem.
2019. júl. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
89%
Nyilván érzi, mi az, amit elbír.
2019. júl. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
60%
Jól lepontoztak csak tudnám miért :) orvos modnta nekem is h az egezsnapos fekvés nem jó.
2019. júl. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
80%
Félidős terhes vagyok, én biztos nem csinálnám. Nem azért, mert otthon akarok feküdni egész nap, dolgozni fogok egész a végéig, de az ilyen munkákat csinálják a férfiak meg a mesteremberek (mielőtt elhangzana a kérdés, igen, megkeresem az árát).
2019. júl. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
77%

Én is azt mondanám, hogy igen. Én legalább is simán csináltam ilyen dolgokat, kellett az a kis fizikai munka az otthon ülés mellé. Nem is tudtam volna megmaradni úgy, hogy semmit nem csinálok. Azért a nehéz dolgok cipelését én nem vállaltam be de sok aktívabb dolgot csináltam.

Nekem a közös otthonnál eleve fontos lenne, hogy fizikai munkám legyen benne ne csak annyi, hogy kifizetem a kőművest azt' viszont látásra. Nekem az otthon fogalmába beletartozik az, hogy valamit építek rajta a párommal. Hogyha közben már várnám a babánkat is akkor még szebb emlék lenne a közös otthon felépítése.

2019. júl. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
84%
A párom még követelte is, hogy ezt, vagy azt majd ő csinálja. A gyerek épp építkezés közben jött.
2019. júl. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!