Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek illetlenség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek illetlenség elmenni a párotokkal az osztály találkozóra?

Figyelt kérdés
2019. júl. 19. 18:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem illetlenség, viszont teljesen értelmetlen. Nem ismer ott senkit rajtad kívül, így leginkább csak hozzád tud majd kapcsolódni az este folyamán, míg te mindenkivel el tudsz beszélgetni, nosztalgiázol a többiekkel, ő meg közben diszkréten bájcseveg a háttérben a szociálisan érzékenyebbekkel, és arra vár, hogy mikor lesz már vége az osztálytalálkozódnak. Idilli...
2019. júl. 20. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk egy osztálytalálkozó volt eddig. Ott néhány hozták a párjukat. Végig együtt pusmogtak, az adott osztalytars hozzá se szólt senkihez. A pár sem tudott hozzá szólni a régi sztorikhoz.

Szerintem nincs értelme vinni magaddal, de a te dolgod.

2019. júl. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
81%
Ha nem írjak direktbe, hogy párok hozhatók, akkor nem.
2019. júl. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Juliusz48 ***** válasza:
100%
Már jó pár osztálytalálkozó van a hátam mögött. Az elején elvittem a páromat is, de neki ez nem jelentett semmit, a társaság ismeretlen volt, és a történeteket nem is értette, ezért számomra korán akart mindig hazamenni. Rájöttem, hogy nem neki való az én osztálytalálkozóm, ezért nem is hívom.
2019. júl. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eddig 1 osztalytalalkozom volt es oda senki sem vitte a parjat.

Amikor anyameknak volt osztalytalalkozo akkor ott vittek az emberek a parjukat.

Szerintem megbeszeles kerdese. Meg kell kerdezni oket errol.

Nekem mostanaban lenne esedekes a 10 eves osztalytalalkozo de kulfoldon elek, nem tudnek elmenni.

Ha aeepen ugy alakulna hogy akkor lennek Magyarorszagon mikor osztalytalalkozo van akkor vinnem a felesegem ha a tobbiek is viszik a parjukat. Valoszinuleg a felesegem nem akarna jonni mert nem ert magyarul es csak unatkozna.


A parod nem ismeri az osztalyodat valoszinuleg tehat nem is erdekelne ot az idegenek elettortenete.

2019. júl. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én már jópár osztálytalálkozón túl vagyok.


Mind általános iskolain, mind középiskolain, mind egyetemin (bár azt nem "osztály"találkozónak hívja az ember.


Mi mindig hoztuk a párjainkat.

Mindenki mindenkinek be lett mutatva. Amikor olyan történet került szóba, amit nem meséltünk el otthon magunktól, akkor gyorsan pár félmondatban elmondtuk, hogy mi volt és hogyan.


Aztán a felénél nagyjából szétváltak a nők és férfiak (függetlenül attól, hogy partner vagy osztálytárs) és a témák is olyanná alakultak.

Mi férfiak bevontuk a nőkről, horgászatról, sportról, autókról, tőzsdéről, politikáról szóló beszélgetésekbe a hölgy osztálytársak partnereit.

A hölgy osztálytársaink pedig bevonták a mi barátnőinket/feleségeinket a férfiakról, színészekről, divatról, ékszerekről, utazásról, és a "kinek a férje jobb" témáról beszélgetésekbe.


Végül a party végére újra egy nagy csapat lesz az egész és mindenki közösen beszélget.


.

Természetesen ezt mi direkt így találtuk ki, így beszéltük meg a kezdetektől!

Szóval nem egyetemes igazság, hogy másoknál is ilyen jól sikerülne. Mindenféleképpen egyeztesd le / egyeztesse le a párod, hogy mehet-e a másik fél.

2019. júl. 27. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!