Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Csak szerintem gyerekes dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem gyerekes dolog ez a páromtól?

Figyelt kérdés
A párom elmondta már hogy szeretne jegyben járni velem. Fél éve egy pörgetős gyűrűvel ,,megkérte” a kezem jelképként. Ott még tényleg megható volt az egész. Ma azonban újra megkérdezte hogy hozzá megyek-e, s miután felhúzta a gyűrűt(mely egy rendes eljegyzési gyűrű), utána mondta hogy ez csak jelkép és a rendes eljegyzést kb egy év múlva szeretné. Nekem ez nagyon rosszul esett, főleg hogy mikor megkérdezte akkor azt hittem komolyan gondolja. Nem akarom hordani a gyűrűt se, nagyon gyerekes dolognak tartom ezt a jelképezgetést. Egyszer még rendben van, na de kétszer már inkább olyan érzés mintha nem is szeretné igazából. Szerintetek? Mi a véleményetek erről? Mit tehetnék?
2019. aug. 10. 23:50
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
78%
Nálam ez közös megegyezéssel menne, hogy összeházasodunk, a jegygyűrű felesleges kisdás. A párod tényleg gyerekes egy kicsit. Hány évesek vagytok, mióta jártok, dolgoztok vagy tanultok,
2019. aug. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
57%
Hát én jelképesen egy semmit adnék, mert nem lenne pénzem valódira. De utána tartanám magam szavamhoz és 1 éven belül megtörténik a rendes esküvő is, akkor már lesz gyűrű, de csak olcsó, mert sosem leszek jómódú.
2019. aug. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
90%

Ez így elég vicces.

A házasságot pedig meg kéne beszélni. Nem pedig majd ő eldönti, ha olyan kedve van. A te életedrol van szó.


#1: az eljegyzés nem egy. Gondolom, nőd sincs.

2019. aug. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Soha nem nyaggattam eljegyzés/házasság témával, mindig ő hozza fel magától. Nem is várom el hogy eljegyezzen, azonban mikor letérdel elém és megkérdezi hogy hozzá megyek-e majd mikor igent mondok boldogan és közli hogy amúgy nem komoly ez most, na ez nagyon rosszul esik. Párom 29, én pedig 24.
2019. aug. 10. 23:59
 5/26 anonim ***** válasza:
8%

A te hozzáállásodat sokkal gyerekesebbnek tartom. Igazi hisztérika vagy aki semminek nem tud örülni, nagy ívben teszel rá, hogy a párod szép gesztusokat tesz és elköteleződött melletted.

Én is kaptam több részeges, Topjoy kupakos vagy éppen poén lánykérést mielőtt megtörtént az igazi de eszembe nem jutott volna azon hisztizni, hogy dehát miért nem kéri meg tényleg a kezemet. A párom szeretett, együtt akartuk leélni az életünket akkor mi a jó francért aggódjak azon, hogy 1 évvel hamarabb vagy később kéri meg a kezem vagy hogy egyáltalán elvesz-e? Annyira önző pcsának kell lenni ahhoz, hogy valaki kiakadjon egy ilyen gesztuson...

2019. aug. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
13%

#4: Gyk-s logika... Ha valaki pár női felhasználónak nem tetsző szöveget ír, akkor annak biztos nincs nője. Valóban nincs nőm, mert most a karrieremre koncentrálok, szóval 2 barátság extrákkal kapcsolatom van, de volt már több éves kapcsolatom. Most akkor erről a témáról írhatok? Vagy ha nincs kapcsolatom, akkor nem? Szavazni szavazhatok? Vagy azt is ehhez kötöd?

Egy vicc vagy.


#5: Miért esik rosszul? Simán mondhatnád, hogy a legközelebbi azért legyen igazi, több ilyet nem akarsz. Ebből ekkora lelki problémát csinálni teljesen felesleges.

2019. aug. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Nem akadok ki. Párom nem is tudja, hogy ez van most bennem. Szimplán csak szeretném tisztán látni a helyzetet hogy ezt vajon időhúzásból teszi vagy komolyan gondolja. Gondoltam hátha van olyan ember akivel történt ilyen és elmondaná ő hogy éli/élte meg és a párja komoly szándékkal tette-e.
2019. aug. 11. 00:07
 8/26 anonim ***** válasza:
80%
Hát basszus ne haragudj de az még ennél a szitunál is sokkal sokkal gázabb ha halvány fogalmad nincsen arról, hogy a párod szeret-e vagy elköteleződött-e melletted.... Hogy a francba lehet úgy együtt lenni valakivel, hogy ennyire nem ismered és fogalmad nincsen, hogy mit érez irántad???
2019. aug. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
42%
#1 bevallotta, hogy szűz. Kutya faxát van neki 2 párhuzamos nője. 🤣🤣🤣
2019. aug. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
69%

Gyerekes és komolytalan. Aki 29 évesen itt tart agyilag, azzal nem terveznék semmit a helyedben. Hülyeség amit csinál, és elég megalázó is. Ne legyen igazam, de szerintem csak hiteget téged meg húzza az időt, esze ágában nincs komolyan eljegyezni téged, nemhogy elvenni.


Az #1 és #6 válaszolóval meg ne foglalkozz. Az egyiknek még nője sem volt soha, a másik meg frusztrált és boldogtalan, mivel csak részegen, kupakkal képes feleségül kérni őt egy férfi, és az ebből eredő keserűségét ilyen "beszólogatásokkal" akarja csökkenteni.

2019. aug. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!