Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Csak szerintem gyerekes dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem gyerekes dolog ez a páromtól?

Figyelt kérdés
A párom elmondta már hogy szeretne jegyben járni velem. Fél éve egy pörgetős gyűrűvel ,,megkérte” a kezem jelképként. Ott még tényleg megható volt az egész. Ma azonban újra megkérdezte hogy hozzá megyek-e, s miután felhúzta a gyűrűt(mely egy rendes eljegyzési gyűrű), utána mondta hogy ez csak jelkép és a rendes eljegyzést kb egy év múlva szeretné. Nekem ez nagyon rosszul esett, főleg hogy mikor megkérdezte akkor azt hittem komolyan gondolja. Nem akarom hordani a gyűrűt se, nagyon gyerekes dolognak tartom ezt a jelképezgetést. Egyszer még rendben van, na de kétszer már inkább olyan érzés mintha nem is szeretné igazából. Szerintetek? Mi a véleményetek erről? Mit tehetnék?
2019. aug. 10. 23:50
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
63%
#7 Karrier meg 2 barátság extrákkal kapcsolat 😂😂😂 Biztos úgy van ahogy mondod 😂😂😂
2019. aug. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
40%

#11 Szövegértés... Mint az leírtam volt lánykérés, sőt esküvő is.

Az esküvő ne legyen már életkor kérdése, egy 1-2 éves kapcsolatban szimplán csak felelőtlenség akkor is ha valaki 40 éves. Az elköteleződést nem így kell kifejezni. Aki nem akar elvenni az játék gyűrűvel sem fogja megkérni a kezedet. Ha valaki tesz egy szép gesztust ne hisztivel reagáljuk már le.

2019. aug. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
19%
#13: Mi ezzel a problémád? Sajnálom, hogy nem az alakítja az életem, hogy itt pár embernek mi a véleménye rólam úgy, hogy életében nem látott még.
2019. aug. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
65%

Ilyenkor örülök annak, hogy sem én sem a párom nem akar megházasodni:D.

Amúgy szerintem hülyeség, mármint nem az hogy megkéri a kezed mert nyilván van akiknek ez fontos hanem az hogy háromszor.

2019. aug. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
94%
Én is kiakadnék! Most vagy megkéri a kezed, vagy nem
2019. aug. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
93%
Megmondom őszintén, ez nekem is rosszul esne. A pörgetős gyűrűs még oké. De az, hogy második alkalommal is úgy van beállítva, hogy eljegyzés, aztán jaaaaaaaaa, nem is. Közben meg el van várva, hogy viseld a gyűrűt, de majd találj ki vmi kamut, ha rákérdeznek, hogy milyen gyűrű, mert ha elmondanád, hogy "ez amolyan nem igazi, de eljegyzési", akkor még ő akadna ki, hogy miért mondtad el... sztem ha már a 2. megkérés, akkor legyen rendes.
2019. aug. 11. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
83%

1) párod beleszeretett a saját poénjába


2) párod valami miatt azt hiszi, hogy neked eljegyzés kell (nem kell, hogy te akard, elég ha a szülei ‘sztatják, hogy neked ez kell, különben elhagyod), ő meg ezt piszkosul nem akarja megadni. Így aztán a jelkép jelképe után jön majd a teszt jelkép jelképe, aztán a “próbáljuk ki határozott ideig, hogy milyen lenne, ha igazi lenne az eljegyzés, és majd döntünk a teszt időszak végén”, végül a valódi eljegyzés, teszt nélkül, de visszavonási záradékkal.


Ha mazlid van, akkor persze felnő előtte, és képes lesz elmondani, hogy mit is akar valójában (ha peched, akkor meg a teszt után még jön a preprod jelkép jelképe 😀)

2019. aug. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Jelképesen visszaadnám neki, hogy döntse el, mit akar. Aztán akkor kérjen meg, ha onnantól "hivatalosan" a menyasszonya leszel, ő a vőlegènyed, és el is kezditek szervezni az esküvőt. Addig ez nem eljegyzési gyűrű, csak egy üres karika, ami annyit jelképez, hogy nem tudja mit akar. Neked az eljegyzés teljesen mást jelent. Nincs próba verzió.


Ez így nevetséges. Önmagában az eljegyzés, a lánykérés semmi. Csak egy jelképe annak, hogy ti össze akartok házasodni, és "folyamatban van". De fél lehet bontani, vissza lehet lépni, minden következmény nélkül. Ő meg ezt se meri még meglépni, csak félig. Akkor inkább ne lépjen semmit.

2019. aug. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
93%

Szamomra itt veget erne a kapcsolat, mert 1. Ez iszonyat serto. Engem ne tesztelgessen senki, arra ott a randizas, kapcsolat, egyutteles akar evekig. Ha el akar jegyezni, akkor ragadja meg a tökeit, es tegye meg. Ne adogasson gyuruket, hogy "jo, de majd amugy meglatjuk, ez meg nem az". A mit tehetnel resz itt kezdodik. Elso sorban vermerseklettol fuggoen add vissza vagy vagd hozza a gyurujet. 2. Semmi keresnivalom nem lenne egy agyilag 17-18 eves kistacsko mellett felnott nokent. Lassan 30 eves, csaladot alapithatna, aztan ilyenekkel szorakozik. Amig nem ertem a vegere, azt hittem, hogy egy tinisrac balfekeskedeset olvasom, nem pedig egy felnott ferfi lanykereset.

3. Ez a faszi kis esellyel fog elkotelezodni melletted tenylegesen. O nincs benne ebben a kapcsolatban, csak tesztelget - ha megfelelsz, akkor tan kiharcolsz egy hazassagot is idovel. De ki az a hülye, aki ennek a kisfiunak barmit is bizonyitani akarna.

2019. aug. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
90%
Én azt mondanám, menjen a búsba. Tudod, csak úgy jelképesen.
2019. aug. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!