Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Csak szerintem gyerekes dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem gyerekes dolog ez a páromtól?

Figyelt kérdés
A párom elmondta már hogy szeretne jegyben járni velem. Fél éve egy pörgetős gyűrűvel ,,megkérte” a kezem jelképként. Ott még tényleg megható volt az egész. Ma azonban újra megkérdezte hogy hozzá megyek-e, s miután felhúzta a gyűrűt(mely egy rendes eljegyzési gyűrű), utána mondta hogy ez csak jelkép és a rendes eljegyzést kb egy év múlva szeretné. Nekem ez nagyon rosszul esett, főleg hogy mikor megkérdezte akkor azt hittem komolyan gondolja. Nem akarom hordani a gyűrűt se, nagyon gyerekes dolognak tartom ezt a jelképezgetést. Egyszer még rendben van, na de kétszer már inkább olyan érzés mintha nem is szeretné igazából. Szerintetek? Mi a véleményetek erről? Mit tehetnék?
2019. aug. 10. 23:50
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nem voltam még ilyen szituban. De azt mondom, hogy még előtte, hogy ilyen "pörgetős" gyűrűvel megkért, az oké (bár nem tudom, milyen az a pörgetős gyűrű). Na de aztán igazi eljegyzési gyűrűvel eljátszani lényegében ugyanazt, az nekem gyerekes. Szerintem ülj le vele, és beszélj vele erről. Nekem az önbecsülésemet bántaná. Akkor ne kérjen meg most, ne térdeljen le, nem kell az eljegyzési gyűrű. Majd egy év múlva, főleg, hogy nem is sürgetted soha. (De közben ne szórakozzon velem, nem tenné szimpatikussá számomra.)
2019. aug. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
18. és 19. hozzászóló szerintem tökéletesen kifejtette, abban érdemes elmélyedni, kedves kérdező.
2019. aug. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Menjen a francba. Az eljegyzés ne jutalomfalat legyen már:(
2019. aug. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Azt hittem 17 éves, aki nem meri elmondani anyucinak és ezért játszik eljegyzésest.

Tudod, ez a jelképes szarakodás arra van, hogy lestoppoljon. Tehát mondhatja azt, hogy a menyasszonya vagy, ha olyan a szitu ( pl kanok vannak körülötted), de a családjának nem mondaná el, hogy eljegyzett, azért annyira nem komoly a dolog...

2019. aug. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
lehet mindenki elött tartja fontosnak teged eljegyezni? (Valamely csaladokban ez a szokas)e lehet csak a felhajtastol tartana,illetve ahhoz nincs penze v kedve, hogy mindenkit vacsorazni hivjon, nem artana megbeszelni az ibdokait
2019. aug. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Úristen ismertem egy ugyanilyen 29 eves férfit. Állandóan a baratnojerol panaszkodott munkahelyen, és ő bevallottan azért akarta eljegyezni, hogy 'lestoppolja', mint ahogy itt más is írta..Engem nagyon lesokkolt hogy ilyen létezik..Amúgy azt mondta hogy nem szereti a barátnőjét, csak a szex miatt volt vele
2019. aug. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!