Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Német mondtam neki de meggondo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Német mondtam neki de meggondoltam magam mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok ő 30.

Mindenki azt mondta öreg hozzam és ez jutott eszembe mikor meg kért hogy mi nem lehetünk együtt. De amúgy imádom őt 4 éve vagyunk együtt.

Mit mondjak most neki?


2019. aug. 18. 22:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Atyaég ez nagyon nagy hiba volt...

6 év semmi, szüleim közt 10,5 év van,azt ők is megvannak 35 éve házasok.

Nem is értem, miért hallgatsz bárkire, ha szereted és 4 éve bizonyítja, hogy jó pár?!

30n

2019. aug. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
87%
Úristen, 6 év korkülönbség, MOST MI LESZ?!? Férjem 13 évvel idősebb, mégis igent mondtam annak idején. Esküszöm bolond vagy.
2019. aug. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenki így járt jól. Kiderült, hogy eszed mint egy botnak, így legalább nem melletted teszi tönkre az életét. Majd talál normális nőt.


Majd mindenkit kérdezz meg, kihez menj hozzá, hány gyereket szülj, hol dolgozz, stb... mivel láthatóan két értelmes, önálló gondolatod sincs.


Bleh.

2019. aug. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt elhibáztad kedves kérdező és attól tartok, nem tudod helyrehozni. Élete egyik fontos pillanatában okoztál neki csalódást. Nem is értem miért problémáztál a hat év korkülönbségen. Engedd el szépen, hadd találjon magának olyasvalakit, aki nem mások véleményére adva dönti el, hogy hozzá megy e vagy sem.
2019. aug. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

És a "mindenki" most boldog?

A pcsájukat szétrúgtad már?


Állj elé, és mondd meg hogy hülye voltál, hátha segít helyrehozni.


Nekünk 20 év volt a korkülönbség, az első gyerek után kértem meg a kezét. Ő igent mondott de "mindenki" helytelenítette, szóval elsunnyogta az esküvőt.


Vártam míg kb felnőttek a gyerekek, aztán léptem.

2019. szept. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!