Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Találtam egy gyűrűt a mosógép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találtam egy gyűrűt a mosógép mellett a földön mit csináljak vele? Barátome? Meg akarja kérni a kezem?

Figyelt kérdés

Tegnap mikor felporszivoztam olyan ideges fejjel nézett rám én már megijedtem tőle. Ki vette a kezemből a porszivot és atnezte kérdeztem mit keres mondta idegesen hogy semmit. Most jutott eszembe hogy a gyűrűt kereshette.

Nagyon szép gyűrű


2019. aug. 30. 23:05
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
39%

Én felhúznám,és az ujjamon hordanám. Mikor megkérdezné honnan van,elmondanám,hogy xy-tól kaptam,tetszik e neki.

Az akkori reakció sokat elárul.


Vagy csak simán kérd számon. Hidd el,ha csak hebeg-habog,hamar ki bukik az igazság.

2019. aug. 31. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem meg simán előfordulht, hogy trehány férfiként a gyűrűt csak ugy bevágta a zsebébe. Lehet direkt nem akarta hogy megtaláld, ezért nem akarta dobozban hazavinni mert úgy feltűnőbb. Lehet azért ideges, mert nincs meg a drága gyűrű amit vett hogy megkérjen😂

Szerintem udvariasan tedd olyan helyre ahol megtalálja, de úgy hogy tudja hogy csak Te rakhattad oda (pl ahol már kereste előtte, minden nap megnézi stb.)

Ha rákérdez nálad hogy jaj de jó megtaláltad XY-é, az gáz.

Ha tényleg neked szánta megkér vele.

Sajnos a más nő hagyta el sem teljesen kizárható, de ezt Te tudod.

Szerintem még ne mondj le róla, de azért ne légy gyanútlan.

2019. aug. 31. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
96%
Nem valoszinu a lanykeres. Ott valaki szimplan zuhanyzott a gyuru meg leesett a foldre a gep melle, ahova lerakta. Kotve hiszem hogy valaki olyan ostoba lenne hogy ertekes ekszert rejtegetesbol a furdobe rakjon - doboz nelkul.
2019. aug. 31. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
96%

A fürdőben van a mosógép?

Sokan leveszik a gyűrűt kézmosáskor. Lehet, hogy jegygyűrű, de akkor másik nőé.

2019. aug. 31. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
100%

Kép sokat segítene.


De lehet inkább más nőé az. Jobb mihamarabb megtudnod.

2019. aug. 31. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
100%

Én felejtettem már ott gyűrűt és egy pár fülbevalót egy férfi lakásában a fürdőszoba polcon zuhanyozás után.


Csak ő független volt, a gyűrű meg ezüst, kelta motívummal, így senki nem nézte volna eljegyzési gyűrűnek.


Sajnálom, ha nem az a verzió igaz, amiben te reménykedsz, (nekem sem tűnik túl életszerűnek, hogy a barátod kiveszi az ékszerésznél kapott díszdobozból, aztán elszórja valahol a lakásban), de ha netalán másik nőé, akkor meg arra gondolj, hogy jobb, hogy kiderült, hogy nem érdemes a bizalmadra.


Együtt éltek amúgy?

2019. aug. 31. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem másé.Azért lett ideges.Ha meg akart volna kérni,akkor nem így reagál.

Jeggyűrűhöz adnak dobozt,és így nem hurcolássza körbe a lakásba,hogy aztán a fürdőbe elejtse észrevétlen.

Sztem nem is jeggyűrű,csak ezt mondogatod magadban,mert jobb érzés erre gondolni,mint arra,hogy félredugott.

2019. aug. 31. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg akarna kerni csak dobozzal egyutt veszi es eldugja ott ahol nem talalod meg
2019. aug. 31. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
81%
Ha meg akarná kérni a kezed, nem így tárolná a gyűrűt. Eszed sok neked is.
2019. aug. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
95%

Én mindenképpen más nőre gyanakodnék. Sajnálom.


Majd leírod a fejleményeket?

2019. aug. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!