Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Találtam egy gyűrűt a mosógép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találtam egy gyűrűt a mosógép mellett a földön mit csináljak vele? Barátome? Meg akarja kérni a kezem?

Figyelt kérdés

Tegnap mikor felporszivoztam olyan ideges fejjel nézett rám én már megijedtem tőle. Ki vette a kezemből a porszivot és atnezte kérdeztem mit keres mondta idegesen hogy semmit. Most jutott eszembe hogy a gyűrűt kereshette.

Nagyon szép gyűrű


2019. aug. 30. 23:05
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
93%
Biztos vagyok benne, hogy más nő van a dologban sajnos. Sajnálom :(
2019. aug. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
91%
Ha közösen béreljük a lakást és kiderül fixen,bizonyíthatóan, hogy más nőről van szó-pl. jelentkezik a gyűrű gazdája-, egyeztetnék a főbérlővel, hogy csak én maradok, a csávó mehet amerre lát.
2019. aug. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező! Itt vagy? Megkérdeztem azóta, hogy hogy került oda a gyűrű?
2019. aug. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 A kérdező kommentje:
Kérdeztem tőle reggel kié ez a gyűrű és azt mondta nekem vette eljegyzési gyűrű
2019. aug. 31. 14:19
 25/44 anonim ***** válasza:
93%

Akkor most el vagy jegyezve?

És arra mit mondott, hogy mit keresett a földön a gyűrű?

2019. aug. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
75%

Ha neked vette akkor mutasson számlát!

Én nem hinném el,főleg nem úgy hogy a földön találtam a fürdőszobába.

Az eljegyzési gyűrűket díszdobozban tárolják nem csak úgy széthajigálják.

Ha nincs számla akkor mondja meg szépen hogy honnan vette,odamentek megkérdezed hogy tényleg onnan van e és hogy ott volt e a delikvensed.

A nyakamat teszem rá hogy szeretőjé a gyűrű.

Vagy ahogy az egyik válaszoló írta,rakd fel facere hogy találtad a gyűrűt és aki bizonyítani tudja hogy az övé annak odaadod.

Gyorsan meglesz a szerető :D

2019. aug. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
18%
Lehet, hogy tényleg eljegyzési gyűrűnek szánta, csak úgy lopta valahol. (Díszdobozt még ezután szándékozott beszerezni hozzá).
2019. aug. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
80%
Remelem, arcon röhögted.
2019. aug. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
19%
Lehet, hülye kérdés, de nem lehet, hogy "kéz alatt" vette? Pl. valaki barátnak/havernak/kollegának a nője szakított, és visszaadta a pasinak a lánykérő gyűrűt (nyilván ilyenkor már nem díszdobozban, enyémnek is franc tudja, hol van már a doboza). Pasi meg mit kezdene a gyűrűvel, tört aranyba mégsem akarta beadni az ékszerészhez. Aztán lehet, hogy felajánlotta a párodnak, amikor szóba került köztük, hogy megkérné a kezed. Lehet, hogy a pasi/haver/kollega elhozta neki, odaadta csak úgy pucéran, (mondjuk harmada, mint amennyibe kerülne). Párod pedig el akarta tenni, hogy majd kipolíroztatja ékszerésszel, akkor kap egy díszdobozt, és ennyi.
2019. aug. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
56%

Hát lányom, te is olyan egyszerű vagy mint a faék. Volt egy egész éjszakája agyalni rajta, hogy mivel másszon ki a dologból, ha megtalálod a nője gyűrűjét. Természetesen azzal, hogy neked vette, hogy el tudjon jegyezni.

Most pedig egy idegen nő, a pasid szeretője gyűrűjével lettél "menyasszony". Nem tudom sírjak vagy nevessek-e rajtad.

Mondjuk az írásképedet nézve úgy sejtem, romák vagytok. Ebben az esetben azt is elképzelhetőnek tartom, hogy ellopta valakitől. Ez megmagyarázza a doboz hiányát, meg hogy ennyire figyelt a gyűrűre, hogy csak úgy elhányta a lakásban. Hiszen nem került pénzébe.

2019. aug. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!