Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Találtam egy gyűrűt a mosógép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találtam egy gyűrűt a mosógép mellett a földön mit csináljak vele? Barátome? Meg akarja kérni a kezem?

Figyelt kérdés

Tegnap mikor felporszivoztam olyan ideges fejjel nézett rám én már megijedtem tőle. Ki vette a kezemből a porszivot és atnezte kérdeztem mit keres mondta idegesen hogy semmit. Most jutott eszembe hogy a gyűrűt kereshette.

Nagyon szép gyűrű


2019. aug. 30. 23:05
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
47%
Ebből hogy mászik ki a pasi? A csaj se járt jól, ugrott a gyűrűje.
2019. aug. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
40%

Nem ugrott a gyűrű, hisz megkapta.

A kérdező boldog, gyűrűs menyasszony. Mehet a kép facebook-ra, jöhetnek a gratulációk. Kivéve, ha a pasas nem akarja, nehogy valaki felismerje a menyasszonya gyűrűjét.


Sok boldogságot! Kezdd el szervezni az esküvőt, ha egy éven belül feleség akarsz lenni, ahogy illik.

2019. aug. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudom, 29-es miért lett lenullázva. Nekem volt olyan unokaöcskös, hogy a nagy szerelem hevében megkérte gyűrűvel a 18 éves lányt (ő 25 volt akkor). Lány nemet mondott, mert még élni szeretne, és szakítottak is.

Gyűrűt nem vette vissza az ékszerbolt, max. elvásárolhatta volna az árát. Annak meg mi értelme, hogy vegyen valami más arany szarságot. Őrizgette egy darabig a pasi, aztán haverja pont eljegyezni készült egy csajt, hát eladta neki, fele áron (mindketten jól jártak). (Igaz, ott doboz is volt.)

2019. szept. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
59%

33-as, értem, amit írsz. De itt a doboz megléte vagy nem léte kardinális kérdés.

Amúgy tény, hogy elképesztően sok rosszindulatú, kárörömködő válasz érkezett a Kérdező számára.

2019. szept. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
95%

"Nem ugrott a gyűrű, hisz megkapta."


A szeretőre gondoltam, hogy ugrott a gyűrűje.

2019. szept. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
58%
34# franc örül más bajának, de ez nekem is gyanús.. Ez nem kárörvendés..
2019. szept. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
15%
Az en ferjem is doboz nelkul, csak a zsebebol elohuzott gyuruvel kert meg, sose kerdeztem, hogy "hat doboz az nem volt hozza?!"... Azert en meg el tudom kepzelni, hogy semmi felrelepes nincs itt, csak szorakozott a srac, kepes elhagyni a lakasban a gyurut... Aztan en is ideges lennek, hogy most igy hogy kerjem meg romantikusan az asszony kezet, ha o talalta meg a gyurut?
2019. szept. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
49%
Mi lett veletek azóta, Kérdező?
2019. szept. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 A kérdező kommentje:
Tényleg nekem vette. Imádjuk egymást 🙂
2019. szept. 22. 18:36
 40/44 anonim ***** válasza:
100%
Es ez honnan derült ki? Ö mondta? :"DDDDDD
2019. szept. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!