Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ezzel azt fejeztem ki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel azt fejeztem ki hogy nem akarok hozzámenni?

Figyelt kérdés

Párommal szóba jött az eljegyzés, de csak viccesen, hogy jön a karácsony, jönnek majd az eljegyzéses posztok hamarosan. Aztán nevetve kérdezte, hogy miért, én nem szeretnék karácsonyi lánykérést? Mire mondtam hogy nekem mindegy, csak vele legyek. Nekem az együttélés is megfelel, így is boldog vagyok. Ez egyébként így igaz, nem szoktam a házasság dolgon kattogni, nekem az is megfelelne, ha életünk végéig csak élettársak maradnánk, de nem vagyok alapvetően házasság ellenes. Ha megkérne, boldogan igent mondanék, mert ő kért meg rá. Vele szeretném leélni az életem.


Szerintetek ezzel a mondattal azt fejeztem ki, hogy nem akarok hozzámenni? Vagy túlgondolom, a férfiak nem szoktak így kombinálni? :)


2019. okt. 11. 09:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj bele.


Ő: Dràgàm, veled akarom leélni az életem! Hozzàm jössz feleségül?


Te: Nekem mindegy.


Szar érzés lehetett neki.

2019. okt. 13. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!